Aşkın Tarifi Bora Kimdir? Aşkın Tarihi Bora Hangi Oyuncu?

Kanal D'nin yeni yaz dizisi Aşkın Tarifi Bora kim? Aşkın Tarifi Bora hangi oyuncu canlandıracak? Tolgar Özaltındere kimdir?

Televizyon 14.06.2021 - 21:56 21.06.2021 - 22:35 Ece Sahan

Serra Arıtürk ve Kadir Doğulu'nun başrolünde yer aldığı Aşkın Tarifi dizisi Kanal D ekranlarında Pazartesi günü seyircili ile buluşmaya başladı. 

Aşkın Tarifi dizisi ilk bölüm reytingleri oldukça düşük gelse de yaz dizilerine yeni bir soluk getirmeyi başardı. Bu sefer hikayeye terk edilen bir erkeği odak noktasına alan Aşkın Tarifi dizisi yaz dizilerinin aksine karizmatik bir şekilde ilerlemiyor hoş bu da Türk seyircisi tarafından pek sevilmedi.

Aşkın Tarifi dizisi 2. bölüme ekranlara bu akşam geldi. Dizinin ikinci bölümünde Taylan'ın erkek kardeşi Bora karakteri dahil oldu.

Peki Aşkın Tarifi Bora kimdir? 

Aşkın Tarifi dizisinde Bora, Aşk Doktoru Taylan'ın küçük kardeşi Bora oldukça sorunlu bir tiptir. Müzsiyenlik yapmaktadır. Sürekli başını belaya sokan Bora ikinci bölümde bir adamı dövmüş ve karakolluk olmuştur. 

Doktor Aşk ise kardeşinden utanarak herkesten saklamaktadır. İkinci bölümdeb görülene göre Doktor Aşk ailesi ile de görüşmemektedir.

Tolgar Özaltındere Kimdir?

Aşkın Tarifi adlı dizide Bora karakterini genç oyuncu Tolgar Özaltındere canlandırmaktadır. 1994 İstanbul Cihangir doğdu.

Sadri Alışık Kültür Merkezi Tiyatro Oyunculuk, Müjdat Gezen Sanat Merkezi Tiyatro Eğitimi ve Plato Film Okulundan Oyunculuk Eğitimi almıştır. Bilgi Üniversitesinden mezun olmuştur.

Not Defteri adlı dizide Hürol adlı karakteri canlandırmıştır.

Ümmü Sıbyan: Zifir ve Öğrenci Kafası: Soygun adlı filmlerde yer almıştır. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@