Aşkın Tarifi Bora Kimdir? Gerçek Adı Ne? Tolgar Özaltındere Kimdir? Nereli? Kaç Yaşında?

Kanal D yeni yaz dizisi Aşkın Tarifi dizisinde Aşk Doktoru Taylan'ın kardeşi Bora kimdir? Aşkın Tarifi Bora gerçek adı ne? Tolgar Özaltındere kimdir? Tolgar Özaltındere kaç yaşında?

Televizyon 21.06.2021 - 22:43 21.06.2021 - 22:44 Ece Sahan

Kanal D'nin yeni yaz dizisi Aşkın Tarifi ikinci bölümü ile bu akşam ekranlara geldi. Dizinin oyuncuları merakla araştırılmaya devam ediliyor.

Serra Arıtürk ve Kadir Doğulu'nun başrolünde yer aldığı yeni yaz dizisi Aşkın Tarifi Kanal D'de Pazartesi günleri seyircinin karşısında çıkmaya başldı. 

Romantik komedi yaz dizilerine mahalle dizisi havasını da katan, ve bu sefer hikayeye terk edilen bir erkeği odak noktası alan Aşkın Tarifi dizisi ilgi çekmeyi başardı. Yaz dizilerindeki genç kızların sevgilisi oalcak karizmatik aktör yerine Neslihan Atagül ile evli olan ve son zamanlarda yaptığ tasavvufi konuşmaları ile genç kızlar için fan grubu oluşturmayacak Kadir Doğulu seçimi ile riske giren Aşkın Tarifi oldukça başarılı bir şekilde ilerledi.

Dizinin yeni bölümlerinde Taylan'ın erkek kardeşi Bora karakteri dahil oldu. Aşkın Tarifi Bora kimdir? Aşkın Tarifi Bora gerçek adı ne?  Tolgar Özaltındere kimdir?  Tolgar Özaltındere nereli?

Tolgar Özaltındere Kimdir?

Aşkın Tarifi dizisinde Aşk Doktoru Taylan'ın sorunlu küçük kardeşi Bora'yı canlandıran Tolgar Özaltındere 1994 İstanbul Cihangir doğumludur.

Tolgar Özaltındere önce Sadri Alışık Kültür Merkezi Tiyatro Oyunculuk, ardından Müjdat Gezen Sanat Merkezi Tiyatro Eğitimi ve Plato Film Okulundan Oyunculuk Eğitimi almıştır.

Bilgi Üniversitesinden mezun olan Tolgar Özaltındere, Not Defteri adlı dizide Hürol adlı karakteri canlandırmıştır. Ayrıca Ümmü Sıbyan: Zifir ve Öğrenci Kafası: Soygun adlı filmlerde yer almıştır.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@