Aşkın Tarifi Naz kim oynuyor, gerçek adı ne? Serra Arıtürk kimdir, kaç yaşında?

Kanal D ekranlarında yayın hayatına başlamaya hazırlanan Aşkın Tarifi dizisinde Naz karakteri merak ediliyor. Peki Aşkın tarifi Naz kimdir, gerçek adı ne, kim oynuyor?

Televizyon 07.06.2021 - 19:44 07.06.2021 - 19:51 Volkan Arık

Kanal D'de yeni dizi Aşkın Tarifi bu akşam yayın hayatına başlıyor. Aşkın Tarifi konusu ve oyuncuları da izleyiciler tarafından şu sıralar yoğun bir şekilde araştırılıyor. Yaz dizisi olarak ekran macerasına başlayan farklı konusu ve başarılı oyuncu kadrosu ile de dikkatleri üzerine çekmeyi başaran dizide özellikle Naz karakteri hakkında bilgiler merak ediliyor. Peki Aşkın Tarifi Naz kimdir? Aşkın Tarifi Naz gerçek adı ne?

askin-tarifi-naz-kim-oynuyor

AŞKIN TARİFİ NAZ KİMDİR GERÇEK ADI NE?

Aşkın Tarifi dizisinde Naz karakterine güzel oyuncu Serra Arıtürk hayat veriyor. Naz İstanbul'un ve Türkiye'nin sayılı ailelerinden birinin kızıdır ve servetine güvenmek yerine kendi ayakları üzerinde durmak kendisini geliştirmek için çaba harcar. Aile şirketinde yönetici olması istenen Naz Bunun yerine kendini bir restoran açar ve hayallerinin peşinden koşmaya karar verir. Ancak Naz son derece prensip sahibi detaycı ve kuralcı bir kadındır. Gastronomi eğitimi aldıktan sonra daha da mükemmeliyetçi hale gelen Naz iyi bir patron sağlam bir dosttur.

askin-tarifi-naz-kim-oynuyor-gercek-adi-ne

SERRA ARITÜRK KİMDİR KAÇ YAŞINDA?

Aşkın TARİFİ dizisinde Naz karakterine hayat veren Serra Arıtürk hakkında bilgiler merak ediliyor. 22 Haziran 1998 tarihinde İstanbul'da dünyaya gelen Serra Arıtürk 7 yaşından itibaren gitar eğitimi almıştır. Ailesinin de desteği ile müzik hayatına hız veren Serra Arıtürk sonrasında ise oyunculuk eğitimleri almaya başlamıştır. Serra Arıtürk müzik hayatı boyunca çeşitli cover çalışmaları yapmıştır. Oyunculuk hayatımda ise yeni olan Serra Arıtürk, Aşkın Tarifi dizisi ile ilk oyunculuk deneyimine adım atmıştır.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@