Aşkın Tarifi Sultan kimdir? Yasemin Baştan kaç yaşında nereli?

Kanal D ekranlarında yeni başlayan Aşkın Tarifi dizisi Sultan kimdir? Aşkın Tarifi Sultan karakterini kim oynuyor? Yasemin Baştan kimdir? Yasemin Baştan kaç yaşında nereli? Sevgilisi var mı?

Dizi Haberleri 07.06.2021 - 20:55 07.06.2021 - 20:59 Berkay Keskin

Kanal D ekranlarında yeni başlayan Aşkın Tarifi dizisinden Sultan karakterini kim oynuyor? aşkın Tarifi Sultan gerçek adı ne? Yasemin Baştan kaç yaşında? Yasemin Baştan nereli? Yasemin Baştan sevgilisi var mı merak ediliyor!

Aşkın Tarifi dizisi Sultan kim? Gerçek adı ne?

Kanal D yeni dizisi Aşkın Tarifi dizisinde Sultan karakterini Yasemin Baştan oynuyor. Yasemin Baştan nereli? Yasemin Baştan kaç yaşında sizler için derledik!

Yasemin Baştan kimdir?

1 Ocak 1972 doğumlu Yasemin Baştan, aslen İstanbulludur. Oğlak burcu olan Yasemin Baştan eğitim hayatını da İstanbul'da görmüştür.

Mimar Sinan Üniversitesi Sahne sanatları ve tiyatro bölümü mezunu olan Yasemin Baştan, tiyatroyla ses getirse de izleyici onu Seksenler dizisinde tanıyor. 

Bizim Ev ve İkinci Bahar gibi efsane diziler yanında Bir İstanbul Masalı ve Hırsız Polis dizilerinde yer alan Yasemin Baştan, Bayrampaşa Ben Fazla Kalmayacağım filmiyle büyülemiştir.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@