Sıkı Dostlar film seti için kamera karşısına geçen Aslı Bekiroğlu, herkesi korkuttu. Ünlü oyuncudan gelen açıklama dikkat çekti. Kendisinin hastaneye kaldırılıp kaldırılmadığı da soruluyor. Oyuncu aniden fenalaştı ve ambulans çağırıldı.

Aslı Bekiroğlu, Sıkı Dostlar film çekimi için kamera karşısına geçmişti. Ünlü oyuncudan gelen haber herkesi üzdü. Ünlü isim, bir anda fenalaşınca çareyi ambulansta yatmakta buldu. Tedavi altına alındı ve bir süre orada bekledi.

Bir Gün Ambulansta Yattı

İfadelere göre Aslı Bekiroğlu bir gün boyunca ambulansta yattı. Sonrasında ise ünlü oyuncunun daha iyi olduğu belirtildi. Sağlık durumu hakkında sosyal medyadan detaylı bir açıklama yapılacak mı merak ediliyor. Neden fenalaştığı ve bir hastalığının olup olmadığı da soruldu. 

Aslı Bekiroğlu Sağlık Durumu Nasıl?

Aslı Bekiroğlu'nun sağlık durumu şu an için iyi. Anlık olarak fenalaşmasında acil bir durum olmadığı iletildi. Oyuncunun çekimlere devam ettiğini belirtelim. Şimdilik herhangi bir sıkıntı gözükmüyor. Ancak oyuncunun artık sağlığına daha fazla dikkat edeceği ve özellikle de dinlenmeye önem vereceği gelen bilgiler arasında.

aslıbekirogluu

Hasan Can Kaya, Ekrem İmamoğlu'na Destek Verdi: 'Sağduyuyla Güzel Günlere Kavuşmak Dileğiyle'" Hasan Can Kaya, Ekrem İmamoğlu'na Destek Verdi: 'Sağduyuyla Güzel Günlere Kavuşmak Dileğiyle'"

Hayranlarını Korkuttu

Güzel oyuncunun bir anda ambulansta yattığını öğrenen hayranları çok üzüldü. Sosyal medyada oldukça yüksek bir kitleye hitap eden Bekiroğlu, sevenlerinin içini sonradan ferahlattı. Oyuncunun başrolde oynadığı Sıkı Dostlar filmi için geri sayım da başladı. Bakalım film ne zaman vizyona girecek?