Geçtiğimiz aylarda aşk yaşamaya başlayan güzel oyuncu Aslı Enver ile iş insanı Önder Öztarhan evliliğin kıyısından döndü. Ünlü çift geçtiğimiz günlerde ayrılmıştı. İkilinin neden ayrıldığı merak konusu olmuştu. Enver ile Öztarhan çiftinden konu ile alakalı herhangi bir açıklama yapılmamıştı. Ancak ünlü oyuncu Aslı Enver geçtiğimiz gün neden ayrıldıklarını açıkladı. İşte merak edilenler…

37 yaşındaki güzel oyuncu Aslı Enver ile kendinden 12 yaş büyük iş insanı Önder Öztarhan altı ay önce yeni bir aşka yelken açmıştı. Ancak Enver ile Öztarhan’ın ilişkileri kısa sürdü. Evliliğin kıyısından dönen ünlü çift ilişkileri gözlerden uzakta yaşamayı tercih ediyorlardı. Dolayısıyla Enver ve Öztarhan’ın ilişkileri de sessiz bir şekilde bitti. İkilinin neden ayrıldığı da merak konusu oldu. Başarılı oyuncu Aslı Enver biten ilişkisi hakkında ilk defa konuştu.

4_1280x720-3

Aslı Enver ile Önder Öztarhan Neden Ayrıldı?

Güzel oyuncu Aslı Enver uzun zamandır ekranlardan uzak duruyor. 37 yaşındaki başarılı oyuncu Enver, Murat Boz ile ayrıldıktan sonra uzun bir ara kimse ile anılmamıştı. Ancak Enver yaklaşık altı ay önce sosyetik iş insanı Önder Öztarhan ile yeni bir aşka yelken açmıştı. İkili gözlerden uzan güzel bir ilişki yaşıyordu. Başarılı oyuncu Aslı Enver ile iş insanı Önder Öztarhan’ın mutlulukları kısa sürdü.

Altı ay önce aşk yaşamaya başlayan Aslı Enver ile Önder Öztarhan ilişkisini Öztarhan ilan etmişti. Öztarhan, “Evet, bir ilişki başladı. Daha çok yeni, şu an her şey yolunda, iyiyiz, güzeliz. Her şey ilk görüşte oldu” şeklinde açıklama yapmıştı. Ardından Enver, iş insanı Önder Öztarhan ile Ortaköy’de yemek yerken görüntülenmişlerdi. Yemeğe iş insanı Önder Öztarhan’ın annesi de katılmıştı. Yemek çıkışı ilk defa mı tanıştınız? Önder Bey de sizin ailenizle tanıştı mı?  Sorularını yanıtlayan Enver, "Önder'in annesiyle daha önceden tanıştık. Önder de benim ailemi tanıyor" açıklamalarını yaparak evlilik sinyali vermişti.

Gözlerden uzak bir ilişki yaşamayı tercih eden güzel oyuncu Aslı Enver ile iş insanı Önder Öztarhan Alaçatı sokaklarını dolaşarak baş başa keyif yapmıştı. Öte taraftan ünlü oyuncu Aslı Enver’in rol aldığı Sırça oyunu ile geçtiğimiz günlerde izleyici karşısına çıkmıştı. Başarılı oyuncuyu bir süredir aşk yaşadığı ve evlilik hazırlığı yaptığı söylenilen sosyetik iş insanı Önder Öztarhan, en ön sıradan annesi ile beraber izlemişti. Öztarhan oyun sonrası güzel oyuncu Enver’i kulisinde ziyaret ederek yanında getirdiği beyaz gülleri de sevgilisine vermişti. Enver çıkışta sevgilisi ve annesinin oyunu beğendiğini söyleyerek, elindeki güller ile alakalı olarak da “En sevdiğiniz gül beyaz gül müdür” sorusuna da “sarı gül kırmızı gül” şeklinde karşılık vermişti.

Migros'ta Büyük Kampanya: Mutfak Ürünleri ve Isıtıcılarda Fiyatlar İndi! Migros'ta Büyük Kampanya: Mutfak Ürünleri ve Isıtıcılarda Fiyatlar İndi!

3_1280x720-5

Aslı Enver’den İlk Açıklama Geldi!

Güzel oyuncu Aslı Enver ile iş insanı Önder Öztarhan’ın mutluluğu kısa sürdü. Enver ayrılık sonrası kısa bir tatil yaptı. Öte taraftan Aslı Enver’ in yaptığı reklam anlaşması da çok konuşuldu. Enver bu ayrılık sürecini çalışarak geçirme kararı aldı. Enver daha önce birçok reklam filminde yer almıştı. Bu defa güzel oyuncu Aslı Enver bir bankanın reklam yüzü oldu. Söylentilere göre Enver, yeni reklam yüzü olduğu projeden 3 milyon TL kazandı.

37 yaşındaki başarılı oyuncu Aslı Enver ile 49 yaşındaki iş insanı Önder Öztarhan bir süredir aşk yaşıyor ve evlilik planları yaptıkları konuşuluyordu. Ancak ani bir karar ile Enver’in ilişkisini bitirdiği iddia edildi. Altı aydır ilişki yaşayan ve evlenmeleri beklenen ünlü çiftin neden ayrıldığı da merak konusu olmuştu. Enver konu ile alakalı olarak ilk defa açıklama yaptı. Güzel oyuncu Aslı Enver, “Zaman arkadaşlar, zaman önemli bir şey. Birbirimize zaman ayıramadık” açıklamalarında bulundu. Ardından Aslı Enver sevgilisi Önder Öztarhan’ ı sosyal medya hesabından takip etmeyi bıraktı. Enver’in bu hamlesine karşılık Öztarhan da güzel oyuncuyu takip etmeyi bıraktı.