Aslı Sümen'den Sonra Bir Miss Turkey Güzeli Daha Kanal D'nin Baht Oyunu Dizisinde!

Geçtiğimiz sezon Kanal D’de yayınlanan ve uzun süreli olan Afili Aşk’ın yapımcısından yeni bir yazlık dizi geliyor. ARC Film tarafından hazırlıklarına başlanan yazlık dizi Baht Oyunu üst üste transfer yaparak kadrosunu belirliyor. Diziye 2017 Miss Turkey

Dizi Haberleri 02.05.2021 - 12:00 04.05.2021 - 04:18 İlan35

Yönetmenliğini  Serdar Gözelekli 'nin yapacağı, ARC Film'in yapımını üstlendiği ve Kanal D'de  yayınlanmaya hazırlanan Baht Oyunu dizisinin kadro çalışmaları hızla devam ediyor.  ARC Film tarafından hazırlıklarına başlanan yazlık dizi Baht Oyunu yaz boyunca ekranlarda olmak için gün sayıyor. Aytaç Şaşmaz ve Cemre Baysel'in başrolünü paylaşacağı dizinin oyuncu kadrosu genişlemeye devam ediyor.

Altan Erkekli, Tuğba Çorum, Funda İlhan, Anıl Çelik, Ozan Dağgez, İrem Yüksel, İdris Nebi Taşkan gibi başarılı isimlerin yer aldığı diziye  son olarak  2017 Türkiye Güzeli Aslı Sümen dahil olmuştu. Son edinilen bilgiye göre;  2005 Miss Turkey birincisi Hande Şubaşı da dizinin kadrosuna katıldı.

Hande Subaşı Baht Oyunu Dizisinde!

Manken, oyuncu ve son dönemde şarkıcılığa soyunan Hande Subaşı geçtiğimiz günlerde setlere dönmeye hazırlandığını söylemişti.  Hande Subaşı, “Yeni bir proje var. Ama söylemem doğru olmaz. Yakın zamanda duyarsınız.” diyerek müjdeli haberi duyurmuştu. Subaşı' nın Kanal D'nin romantik komedi türündeki yaz dizisi Baht Oyunu'na dahil olduğu öğrenildi.

Baht Oyunu Ne Zaman Başlayacak?

Baht Oyunu dizisi sete çıktı ve Haziran ayında Kanal D ekranlarında yayın hayatına başlayacak. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@