Aslıhan Güner Kızıl Saçlarını Boyattı! Yeni Dizi İçin Gitti Güzelim Kızıl Saçlar!

Kuzey Yıldızı ilk Aşk dizisinin yıldızı Aslıhan Güner yeni dizisi için kızıl saçlarına veda etti. Aslıhan Güner'in yeni imajını bakalım beğenecek misiniz?

Magazin 29.05.2021 - 11:38 29.05.2021 - 11:53 Ece Sahan

Show Tv'nin reytinglerde zirve dizisiyken final yaparak hayranlarını şaşırtan dizisi Kuzey Yıldızı İlk Aşk'ın başrol oyuncusu Aslıhan Güner kıpkızıl saçları ile kendisine hayran bırakıyordu. Ancak güzel yıldız kızıl saçlarına veda etti.

Pembemsi kızıl saçları, beyaz teni veyeşil gözleri ile adeta başka diyardan gibi görünen Aslıhan Güner Kuzey Yıldızı İlk Aşk dizisi final yapınca ara vermeden yeni projeyle el sıkıştı. Çekimleri Ordu'da yapılan ve bu nedenle 2 yıldır adeta Ordu'da yaşayan Aslıhan Güner yeni dizisi için yine yol göründü.

Aslıhan Güner Fox Tv için çekilen Uzak Şehrin Masalı dizisinde Umay karakterine hayat verecek. Aslıhan Güner'in partneri henüz belli olmadı ancak Güner için yol göründü. Çünkü yeni dizi Uzak Şehrin Masalı, Kars'ta çekilecek.  

Yeni dizisinin hazırlıklarına başlayan oyuncu yeni proje için saçlarının rengini değiştirdi. Kızıl saçlarıile akıllara kazınan güzel isim saçlarını açık bir kumral yaptı. Yeni saçları ile fotoğrafını paylaşan Aslıhan Güner'in bu taze haline yorum yağdı. 

Aslıhan Güner hayranları "Her hali ayrı güzel. Adeta gençleşmiş" diyerek oyuncuya övgü yağdırdı.  

Mustafa Şevki Doğan'ın yönetmen koltuğuna oturacağı Uzak Şehrin Masalı adlı dizinin çekimleri Temmuz ayında başlayacak. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@