Aslıhan Güner Yeni Dizisi! Tuba Büyüküstün'ün Yanında Yan Rolden Başrolle Uzanan Kariyer!

Kuzey Yıldızı İlk Aşk dizisinin yıldız ismi kızıl güzel Aslıhan Güner yeni dizisiyle ekranlara ara vermeden geliyor!

Dizi Haberleri 28.05.2021 - 14:09 28.05.2021 - 14:10 Ece Sahan

Show Tv'nin yüksek reytinglerine rağmen final yapan dizisi Kuzey Yıldızı ilk Aşk yıldızı Aslıhan Güner'in yeni projesine hazırlıklar başladı.

Kuzey Yıldızı hayranlarına müjdeli haber geldi. Dizinin bitimiyle üzülen Kuzey Yıldızı hayranlarını sevindirecek haber! Dizinin Yıldız'ı Aslıhan Güner yeni dizisine başlıyor!

Güzelliği ve kızıl saçları ile kısa sürede hayran kitlesini yaratan Aslıhan Güner'İn yeni dizisi belli oldu. Aslıhan Güner'in yeni kanalı Fox Tv oldu! 

Kuzey Yıldızı İlk Aşk dizisinin çekimleri için adeta Ordu'da yaşamayan başlayan Aslıha Güner dizinin btimesi ile soluğu İstanbul'da aldı. Aslıhan Güner ara vermeden yeni projesine imza attı ve hazırlıklara başladı.

25 Film'in Fox Tv için çekeceği yeni dizi Uzak Şehrin Masalı adlı dizide başrol Aslıhan Güner'in oldu. Aslıhan Güner dizide Umay adlı bir karaktere hayat verecek. 2 yıl boyunca Karadeniz'li bir kızı canlandıran Aslıhan Güner ekranlara bambaşka bir profille gelecek.

2 yıl boyunca Kuzey Yıldızı İlk Aşk dizisi çekimleri için Ordu'da bulunan oyuncunun yeni adresi ise Kars oldu! 

Mustafa Şevki Doğan'ın yönetmenliğini yapacağı dizinin çekimleri Temmuz'da başlayacak. Peki Aslıhan  Güner'n dizide ki partneri kim olacak?

İsmail Demirci ile uyumu çok beğenilen Aslıhan Güner'in yeni dizisinde ki partneri merak konusu oldu. Cast çalışması devam eden dizide Aslıhan Güner'in partneri henüz belli olmadı. 

YAN ROLDEN BAŞROLE UZANDI!

Aslıhan Güner yıllar önce Tuba Büyüküstün'ün başrollerinde yer aldığı Asi dizisinde evin kızlarından Gpnca karakterini canlandırmıştı. O zamanlar Tuba Büyüküstün'ün gerisinde olan Aslıhan Güner şimdilerde başrollerin aranan ismi oldu.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@