27 yaşındaki ünlü oyuncu Aslıhan Malbora’nın yeni projesi belli oldu. Malbora’nın hangi projede yer alacağı merak konusu oldu. İşte Show TV ekranlarının en çok sevilen ve izlenen dizileri arasında yer alan Üç Kuruş’ta Leyla karakterini canlandıran Aslıhan Malbora’nın yeni projesi…

Show TV ekranlarının en çok sevilen dizilerinden olan Üç Kuruş hem oyuncu kadrosu ile hem de hikayesi ile başarılı bir sezonu geride bıraktı. Dizinin sevilen karakterlerinden olan Leyla’yı canlandıran Aslıhan Malbora’nın yeni projesi belli oldu. Harika bir projeye dahil olan Malbora’nın sevenleri güzel oyuncuyu hayranlıkla takip ediyor. İşte yeni projenin detayları haberimizde…

4-7

Aslıhan Malbora’nın Yeni Projesi Belli Oldu!

Ünlü oyuncu Aslıhan Malbora 27 Mart 1995 tarihinde Afyonkarahisar’da dünyaya geldi. Malbora ilkokul ve ortaokul eğitimlerini Afyonkarahisar’da tamamladı. Güzel oyuncu lisans eğitimine devam etmek için 2012 yılında İstanbul’a giderek İstanbul Teknik Üniversitesi Gıda ve Kimya Mühendisliği bölümünde eğitim almaya başladı. Başarılı oyuncu Malbora Gıda Mühendisliğinden mezun oldu.

27 yaşındaki başarılı oyuncu Aslıhan Malbora üniversite yıllarında oyunculuk eğitimi alarak Akademi 35.5 Sanat Evi’nde bir yıl temel oyunculuk, hareket ve sahne dersleri aldı. Güzel oyuncu 2017 yılında Seven Ne Yapmaz dizisinde canlandırdığı Zeynep rolü ile oyunculuğa ilk adımı atmıştı. 2018 yılında Kalbimin Sultanı projesinde Saliha Sultan karakterini, Her Yerde Sen dizisinde Ayda’yı ve Gel Dese Aşk dizisinde de Derin rolünü canlandırdı. Başarılı oyuncu en son olarak da 2021 yılında Show TV ekranlarında izleyici ile buluşan Üç Kuruş dizisinde Leyla Çaka rolünde yer aldı. Güzel oyuncu Üç Kuruş dizisindeki performansı ile izleyenleri kendine hayran bıraktı.

ADALET? Mahkeme Kadir Şeker Kararını Verdi! Cezaevinde Kalacak! ADALET? Mahkeme Kadir Şeker Kararını Verdi! Cezaevinde Kalacak!

3_1280x720-12

Üç Kuruşun Leyla’sı Aslıhan Malbora Hangi Dizide Yer Alacak?

Sezonun en çok sevilen ve Show TV ekranlarının en çok izlenen dizileri arasında yer alan Üç Kuruş bütün hızı ile ekranlara gelmeye devam ediyor. Heyecan dolu sahneleri ile izleyiciyi ekranlara kilitleyen dizinin finaline çok az kaldı. Dizide yer alan birbirinden başarılı oyuncuların yeni proje haberleri de gelmeye başladı. Dizinin sevilen karakterlerinden biri olan Leyla’yı canlandıran Aslıhan Malbora’nın yeni projesi belli oldu.

Sevilen diziler arasında yer alan Üç Kuruş dizisinde başrol oyuncu olan yakışıklı oyuncu Uraz Kaygılaroğlu geçtiğimiz günlerde Disney Plus’ta yer almaya hazırlanıyor. Kaygılaroğlu Süperstar isimli dizi ile anlaştı. Öte taraftan dizide yer alan Aslıhan Malbora hem performansı hem de güzelliği ile bütün dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Malbora’nın yeni projesi belli oldu. Malbora, Ay Yapım’ın üstlendiği Beverly Hills uyarlaması dizi de bulunacak. Ayrıca yönetmen koltuğunda Deniz Yorulmazer’in oturduğu dizi için Mert Yazıcıoğlu’nun da yer aldığı söyleniyor.