Ünlü astroloji uzmanları Hande Kazanova ve Dinçer Güner’den burçlarla ilgili 4 gün sürecek önemli uyarılar geldi. Peki burçları bu hafta neler bekliyor? Gökyüzü bu hafta neler söylüyor?

Astroloji uzmanları Dinçer Güner ve Hande Kazanova sosyal medya hesaplarından burçlarla ilgili önemli uyarılarda bulundu. Bu hafta Merkür ve Satürn'ün birlikte hareket edeceğini söyleyen Dinçer Güner, etkilerinin 4 gün boyunca süreceğini dile getirdi. Özellikle bu süreçte insanların çalıştığı projelerde daha detaylı olabileceğini belirten Güner bir elle tutulur sonuçları almak için bugün önemli girişimler olabileceğini dile getirdi. Aynı zamanda resmi evrak işlerini halletmek için de bugün uygun bir gün.

Merkür ve Satürn birlikte hareket edecek

Dinçer Güner sosyal medya hesabından yaptığı burç yorumlarının devamında ise bugünün Bilimsel konularla ilgilenmek, sunum yapmak ve tez yazmak için ideal bir gün olduğunu söyledi. Özellikle bilim alanında hareket etmek için doğru gün olduğunu belirten Dinçer Güner, ancak planlı ve programlı hareket etmeye gayret göstermek gerektiğini dile getirdi. Plan yaparken tedbiri elden bırakmamanın ve iyi organize olmanın önemli olduğunu dile getiren ünlü astroloji uzmanı, bugün insanların düşüncelerini açıklamaktan zevk almayacağını ve ketim alabileceğini söyledi.

Merkür ve Satürn’ün kova burcunda birlikte hareket edeceğini belirten Dinçer Güner, özellikle Grup iletişimlerinde dikkatli olmaları gerektiğini WhatsApp gruplarındaki olası tartışmalardan uzak durmak gerektiğini söyledi. Ayrıca Merkür'ün işin içinde olması ile birlikte elektrikli ve elektronik aletler de Küçük Problemler ortaya çıkabilir Aman dikkat.

4 ay içinde tüm elektronik aletler bozulabilir! Güneş'te yaşanacak süpersonik patlamalar 4 ay içinde tüm elektronik aletler bozulabilir! Güneş'te yaşanacak süpersonik patlamalar

Hande Kazanova: Yeniay etkisi başlıyor

Dünya Astrolog Hande Kazanova’dan da Yeniay için yorumlar geldi. Mart ayının hemen başında yeniayın oluştuğunu söyleyen Hande Kazanova, Yeniay ile birlikte Jüpiter'in hayatımızdaki önemli açılımlarının ortaya çıkacağını dile getirdi. Ekonomi, Savaş, barış ve hakların bu dönemde ön plana çıkacağını söyleyen Hande Kazanova, İletişim ve haberleşme konusunda biraz yoğun bir hafta olabileceğini dile getirdi.