Gündüz kuşağında reytinglerini üst sıraya taşımak isteyen Show TV'de yeni bir yarışma başlayacak. Asuman Krause'nin yıllar sonra ekranlara döndüğü Asuman'la Sevgili Dünürüm tanıtımlarıyla merak uyandırdı.

Gündüz kuşağında reytinglerini üst sıraya taşımak isteyen Show TV'de yeni bir yarışma başlayacak. Asuman Krause'nin yıllar sonra ekranlara döndüğü Asuman'la Sevgili Dünürüm tanıtımlarıyla merak uyandırdı. Hal böyle olunca Asuman'la Sevgili Dünürüm ne zaman başlayacak Show TV hangi gün yayınlanacak? Formatı ne her yerde aranmaya başladı.Asuman Krause'nin sunuculuğunu üstlendiği Asuman'la Sevgili Dünürüm yarışmasının ayrıntıları çok merak edildi. Özellikle Asuman'la Sevgili Dünürüm yarışmasının nasıl bir formatı var sorusu çok merak edildi.

Show TV Asuman'la Sevgili Dünürüm ne zaman başlayacak? Hangi gün yayınlanacakAsuman'la Sevgili Dünürüm yarın yani 17 Ağustos Pazartesi günü saat 16:00'da başlıyor. Asuman'la Sevgili Dünürüm programının formatı ne?Asuman'la Sevgili Dünürüm yarışmasında; lezzet ustası gelinler, dünürlerin hazırladığı menüyle mutfağa girerek hünerlerini sergileyecek.  En yüksek puanı alan gelinle annesi ve kayınvalidesi, haftanın birincisi olarak 10 bin TL ödül kazanacak.

Asuman'la Sevgili Dünürüm sunucusu Asuman Krause kimdir?

Akbank SMS atarak ihtiyaç kredisi vereceğini duyurdu! Başvuru yapanlara 100.000 TL'ye kadar nakit kredi verilecek! Akbank SMS atarak ihtiyaç kredisi vereceğini duyurdu! Başvuru yapanlara 100.000 TL'ye kadar nakit kredi verilecek!


1 Mart 1976 tarihinde Almanya’da dünyaya gelen Asuman Krause, 1998 yılında Türkiye ikinci güzeli seçilmiştir. Henüz ilkokul 1. sınıftayken Berlin’den Ankara’ya taşınan Krause, Almanya’ya da sık sık git gel yaptı. Uzun boylu Krause, Almanya genç milli basketbol takımına girmesine rağmen 1993 yılında İzmir’e yerleşmiştir. Lise yıllarını Bodrum’da geçiren Krause akabinde Alanya’ya yerleşti.2004’te Yaz Sabahı programını sunan Krause, Show TV’de Wipeout yarışma sunuculuğunu üstlenmiştir.