Ünlü komedyen Ata Demirer Digitürk'teki sorunlardan isyan edeler kervanına katıldı.

Ünlü komedyen Ata Demirer'de Digitürk'teki işlevsizlikten, ilgisizlikten, tüketici hakkının gasp edilmesinden isyan edenler kervanına katıldı!

Daha önce de ünlü oyuncu Barış Kılıç sosyal medya hesabından Digitürk ile yaşadığı sıkıntıyı büyük bir öfke patlamasıyla yazıp paylaşmıştı. Şimdi de Ata Demirer konuya isyan etti. Ünlü komedyen Ata Demirer'in tweetti sonrası pek çok kullanıcı da durumda şikayetçi oldu ve aynı şeyleri yaşadıklarını yazdı.

Son dönemde hizmet vermemesi ancak tahahhüt nedeniyle iptal edilmemesi nedeniyle isyan edilen Digitürk'e ünlüler de isyan bayrağını açtı. Son isim de Ünlü komedyen Ata Demirer oldu.

Ünlü komedyen Ata Demirer Twitter hesabından "Bir aydır ekranda bu görüntü Ne servis geliyor Ne geriye arıyor Üyelik iptal olsun desen avukatlık oluyorsun! Desene neyimiz düzgün Digiturk te caba" diye yazdı.

image-9

Ata Demirer'in bu tweeti sonrası pek çok kullanıcı aynı dertten müzdarip olduklarını yazdı. Digitürk yetkilleri sosyal medyadan hemen ünlü komedyen ile iletişime geçti.

Üzerinden Reklamını Yaptı Şimdi de Hakaret Etti! Merve Boluğur'un Eski Eşinden Oyuncuya Tepki Çeken Sözler Üzerinden Reklamını Yaptı Şimdi de Hakaret Etti! Merve Boluğur'un Eski Eşinden Oyuncuya Tepki Çeken Sözler

Daha önce de Barış Kılıç instagram hesabından "Digiturk'ten insani olarak kurtulmanın bir yolunu bilen varsa allah rızası için yazsın. Bunlarla yeni yıla girmemek en büyük temennim. Üye olacaksanız bin kere düşünün lütfen Digiturk " diye yazmıştı..