Şampiyonlar Liginde gecenin maçında Atalanta Liverpool karşı karşıya geldi. Atalanta Liverpool 0 5 maç özeti izle.

Şampiyonlar Liginde gecenin maçında Atalanta Liverpool karşı karşıya geldi. Atalanta Liverpool 0 5 maç özeti izle. Atalanta Liverpool maçın geniş özeti ve golleri izle.

Atalanta Liverpool 0 5 maç özeti izle

Gian Piero Gasperini yönetiminde ligde de çok gol gören Atalanta bu sefer az attı. Jürgen Klopp'un Liverpool'u adeta showla zorlu maçı geçti. Atalanta Liverpool maç özeti! Atalanta Liverpool maç özeti izle.

Atalanta Liverpool 0 5 maç özeti izle. Atalanta Liverpool 0 5 geniş özet izle! Şampiyonlar Ligince gecenin maçında Atalanta Liverpool 0 5 maçın golleri izle. Atalanta Liverpool 0 5 geniş özeti izle. Atalanta adeta Liverpool karşısında yok oldu.

Diogo Jota Büyüledi!

Artık Liverpool'da yeni üçlü belli oldu. Liverpool'da Mane, Salah ve Jota dönemi başlıyor. Karşılaşma da Jota attığı gollerle büyüledi.

Karşılaşmaya hızlı başlayan Liverpool'da Diego Jota 16. dakika takımı öne geçirdi. 33. dakika Diego Jota bir kez daha sahneye çıktı ve skoru 2-0'a getirdi ve ilk yarının skoru oldu.

Fırtına gibi ikinci yarı!İkinci yarıya fırtına gibi başlayna Liverpool 10 dakika skoru 5-0 getirdi. 47. dakika Mohamed Salah, 49. dakika Sadio Mane ve 54. dakika Dioga Jata takımı hızlı bir şekilde 5-0 öne geçirdi.

Bu golden sonra 2 gol atan Atalanta'nın golleri sayılmadı ve Liverpool vites küçültünce maç 5-0 bitti.