Aras Bulut İynemli röportajı sırasında Atatürk dizisiyle ilgili çok önemli bir bilgiyi paylaştı. Başarılı oyuncu sadece bir dönemi canlandıracak.

Ünlü oyuncu Aras Bulut İynemli'nin, Disney Plus için hazırlanan Atatürk dizisi için uzun süredir çalışmalar yaptığı ve kendisini resmen dünyaya bu sebeple kapattığı biliniyordu.

Kariyerindeki en önemli rol öncesi hazırlık süreci ile ilgili çok fazla heyecanlı ve gururlu olduğunu her fırsatta dile getiren başarılı oyuncu İynemli geçtiğimiz gün sevgilisi  Bige Önal ile birlikte görüntülendi.

Kurtlar Vadisi’ nin Deve Tuncay'ından Kötü Haber! Kurtlar Vadisi’ nin Deve Tuncay'ından Kötü Haber!

Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu ve tüm Dünya'nın saygı ile andığı Mustafa Kemal Atatürk’ü canlandırmak muhakkak ki her oyuncu için hem hem büyük bir gurur hem de büyük bir sınav ve Aras Bulut İynemli de bunun oldukça farkında.

Milyonların beklediği Atatürk dizisi ve rolü için “Çok heyecanlıyım. Güzel bir hazırlık sürecim var. Çok ayrıntı da veremiyorum. Heyecanla, bayağı kapandım, çalışıyorum. Layık olmaya çalışıyorum, elimden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyorum, inşallah yapacağım da. Bütün ekip heyecanlı, ulu önderimizi anlatmak için. Gerçekten okurken heyecanlanıyorum, gözlerim doluyor.” diyen İynemli çok önemli bir bilgi de paylaştı.

Aras Bulut İynemli'nin Atatürk'ü Oynayacağı Filmde Şok Gelişme! Nerede Yayınlanacak?

Son dönemlerin en başarılı oyuncularından olan Aras Bulut İynemli röportajında ayrıca duygularından bahsederken kurduğu, “Büyük bir onur. Ben belirli bir kesim tarafını oynayacağım, belirli yıllarını” cümlesi ile bir detayı da paylaşmış oldu.

Yani Aras Bulut İynemli, Mustafa Kemal Atatürk’ün hayatının anlatılacağı hikayede sadece belirli yıllardaki halini canlandıracak ve bu durum da başka isimlerin de Atatürk’ü canlandıracağı öğrenildi.

Setin henüz başlamadığını ve hazırlıkların devam ettiğini belirten Aras Bulut İynemli, Temmuz ayında çekimlere başlayacaklarını anlatırken, şimdi de Atatürk'ü canlandıracak diğer oyuncular merak edilmeye başlandı.

Aras Bulut İynemli'nin Mustafa Kemal Atatürk filmi ne zaman, nerede yayınlanacak?