Disney Plus’ın merakla beklenen Atatürk dizisinin oyuncu kadrosunda yer alan isimler belli oluyor. Enver Paşa’yı canlandıracak isim dizi severler tarafından merak ediliyor. Yeni isim ile beraber heyecan tekrardan yükseldi. İşte merak edilenler…

14 Haziran 2022 tarihinde Türkiye’de yayın hayatına başlayacak olan Disney Plus’ın en çok merak edilen projeleri arasında yer alan Atatürk dizisi hem konusu bakımından hem de oyuncu kadrosu açısından bütün dikkati topladı. Merakla beklenen dizinin başrolünde yer alan ve Atatürk’ü canlandıracak ünlü oyuncu Aras Bulut İynemli’nin performansı da merak ediliyor.

444

Atatürk Dizisine Bomba Transfer!

İlk sezonu 6 bölüm olarak planlanan Atatürk Dizisinin hazırlıkları bütün hızıyla devam ediyor. Merakla beklenen dizinin provaları sürerken oyuncu kadrosuna yeni isimler de dahil olmaya devam ediyor. Disney Plus’ın en iddialı dizileri arasında yer alan Atatürk dizisinde Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’e başarılı oyuncu Aras Bulut İynemli can verirken, soyadını şahsen Atatürk’ün verdiği Eski Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) Başkanı Ali Fethi Okyar’ı genç kuşağın başarılı oyuncuları arasında yer alan Bertan Asllani hayat verecek.

Yönetmen koltuğunda Mehmet Ada Öztekin’in oturduğu Atatürk dizisinin yapımcılığını da O3 Medya yapmaktadır. Öztekin’in daha önceden birbirinden başarılı projede isminin yer aldığı bilinmektedir. 7.Koğuştaki Mucize bu projeler arasında yer alanlardan bir tanesi. O3 Medya yapımın yapımcılığının projeleri arasında Kulüp, Aziz, Son Yaz, Hakan Muhafız, İstanbullu Gelin, Tatlı Küçük Yalancılar ve Vatanım Sensin yer almaktadır.

Diyanet Yine Dikkat Çekti! Ali Erbaş’ın Eşi Seher Erbaş İçin Neden Özel Kalem Görevlendirildi? Maaşını Kim Ödüyor? Diyanet Yine Dikkat Çekti! Ali Erbaş’ın Eşi Seher Erbaş İçin Neden Özel Kalem Görevlendirildi? Maaşını Kim Ödüyor?

5_1280x720-7

Atatürk Dizisinde Enver Paşa Karakterini Kim Canlandıracak?

Haziran ayında yayın hayatına başlayacak Disney Plus’ta birbirinden iddialı projeler yer alıyor. Dijital platformun en çok merak edilen dizileri arasında da Atatürk dizisi yer alıyor. O3 Medya yapımın yapımcılığını üstlendiği Atatürk dizisi hem konusu hem de oyuncu kadrosu açısından oldukça merak ediliyor. Merakla beklenen dizinin hazırlıkları bütün hızıyla devam ediyor.

Başarılı oyuncu Aras Bulut İynemli’nin başrolünde yer aldığı dizinin kadrosuna “Harry Potter” serisinin güzel oyuncusu Emma Watson da yer almıştı. Merakla beklenen dizinin müzikleri ise “Aslan Kral” ve “Dune” gibi başarılı yapıların müzikleri ile Oscar ödülüne layık görülen Hans Zimmer tarafından düzenlenecek. Dizinin oyuncu kadrosuna baktığımız zaman birbirinden başarılı isimler yer alıyor.

Disney Plus’ın en çok merak edilen Atatürk dizisinde Mustafa Kemal Atatürk’ü Aras Bulut İynemli canlandırırken Zübeyde Hanım karakterini Songül Öden ve Ali Rıza Efendi’yi de ünlü oyuncu Mehmet Günsür canlandıracak. Diziye yeni katılan bir isim de heyecanı arttırdı. Dizide Enver Paşa karakterini canlandıracak isim belli oldu. Yayınlanması için sabırsızlanan izleyiciler Enver Paşa’nın kimi canlandıracağını da merak etti.

Yönetmen koltuğunda Mehmet Ada Öztekin’in oturduğu, O3 Medya yapımın yapımcılığını üstlendiği Atatürk dizisi oyuncu kadrosu birbirinden başarılı oyuncu kadrosu ile gündeme geldi. Dizinin oyuncu kadrosuna dahil olan isim heyecanı arttırdı. Merakla beklenen Atatürk dizinde Osmanlı Devleti’nde farklı görevlerde bulunan Enver Paşa’yı canlandıracak isim de belli oldu. Enver Paşa’yı ünlü oyuncu Sarp Akkaya’nın canlandıracağı söylendi.