Her alanda tarihi yıkım ve tahribat yaşayan Türkiye'de umutsuzluğa sürüklenen gençler çareyi yapay zekada buldular ve Atatürk'ün fotoğrafını günümüze uyarlayarak "Yaşasaydı Böyle Görünecekti" diyerek paylaştılar. Yapan Reddit kullanıcısının kim olduğu ise merak konusu olurken Atatürk'ün Yapay Zeka İle Fotoğrafını Yapan Reddit Kullanıcısı Kimdir? Adı nedir? günün en çok aranan sorusu oldu.

Tarihi yoksullaşma ve kutuplaşma yaşayan Türkiye'nin en büyük zararını umutları tükenen, hayal bile kuramaz hale gelen gençler yaşarken, her yeni gün "özledik" notları ile paylaşılan ve umudun adresi olan Türk milletinin ulu önderi Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün özlemine güzel bir hediye de yine Atatürk'ün "umudum gençliktedir" dediği ve Türkiye'yi de emanet ettiği gençlerden geldi.

Resim

Sosyal medyada bir Reddit kullanıcı yapay zeka kullanarak Atatürk'ün günümüz askeri üniformasıyla fotoğrafını paylaştı ve sonrasında Atatürk'ün birçok günümğz fotoğrafı "Atatürk günümüzde yaşasaydı böyle görünecekti. 2022 Türkiye’sinde şu fotoğrafı görmek için neler vermezdik…" sözleri ile paylaşılmaya başlandı.

Yapan Reddit kullanıcısının kim olduğu ise merak konusu olurken Atatürk'ün Yapay Zeka İle Fotoğrafını Yapan Reddit Kullanıcısı Kimdir? Adı nedir? günün en çok aranan sorusu oldu. Reddit’te ‘Lord_o_the_North kullanıcı adı ile tanınan kişinin kimlik bilgileri merak ediliyor ve Reddit "Lord_o_the_North" Kimdir? soruları devam ediyor.

Resim

Adsız13-1

Adsız14

Türkçede "Kelime ve Dimne" adıyla bilinen eserde dürüstlüğün simgesi Kelile ve yalanın simgesi Dimne sırasıyla hangi hay Türkçede "Kelime ve Dimne" adıyla bilinen eserde dürüstlüğün simgesi Kelile ve yalanın simgesi Dimne sırasıyla hangi hay