Ateizm Derneği Onur Romano Kimdir? Emir Onur Çilek Tecavüzcü Mü? Nereli? Kaç Yaşında? Hangi Parti?

Ateizm Derneği ne yaptı? Onur Romano Kimdir? Emir Onur Çilek Tecavüzcü Mü? Onur Romano nrereli? Onur Romano kaç yaşında? Onur Romano ABD'de 6 genç kıza tecavüz mü etti?

Televizyon 03.07.2021 - 20:08 03.07.2021 - 20:09 Ece Sahan

Ateizm Derneği olayı nedir? Twitter'da Ateizm Derneğindeki Rezalet hastagi olayı nedir? Ateizm Derneği neden gündem oldu?

Ateizm Derneği kurucusu kim? Ateizm Derneği yöneticisi Onur Ramano Emir Onur Çilek tecavüz mü etti?

Ateizm Derneği yöneticisi olduğu söylenen Onur Ramano diğer adı ile Emir Onur Çilek hakkında tecavüz ve fuhuş iddiaları yer aldı.

Twitter'Da Ataizmderneğindekirezalet hastagi TT olurken, Ateizm Derneği yöneticilerinden olduğu söylenen Onur Ramano'nun ABD'de 16 yaşındaki bir genç kıza tecavüz ettiği ve kızın intihar ettiği iddia edildi.

Ateizm Derneği yöneticilerinden Onur Ramano'nun 6 kıza tecavüz ettiği de iddia edildi. İddialara göre imaj değiştirip yaşamına devam eden Onur Ramano diğer adı ile Emir Onur Çilek canlı yayında Sevan Nişanyan'ı konuk ettiriP Atatürk'e hakaret ettiren bir programa imza attığı iddia edildi.

Ataizm Derneği yöneticisi Onur Ramano'nun ABD'de 16 yaşındaki bir kıza tecavüz ettikten sonra Türkiye'ye kaçtığı burada da bir cast ajansında birçok kadının fotoğraflarını zorla erotik sitelere yüklettiği iddiaları var.

Emir Onur Çilek'in Ataizm kitlesine dair nefret oluşturmaya çalıştığı iddiaları da var.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@