ATM hesabı olan kişilere 15 bin TL'ye kadar ödeme yapılacak. Acil para isteyen kişilere yapılacak olan bu ödemelerde 15 bin TL'ye kadar hızlı bir şekilde ATM üzerinden onay alabilir veya mobil uygulama üzerinden şubelere veya ATM'ye gitmeden Kredi kullanabilirsiniz.

Ülkemizdeki bankaların son zamanlarda yapmış oldukları kredi kampanyaları dan bir tanesi olan 15 bin TL gelir belgesiz kredi kampanyası ATM hesabı ve bankamatik kartı olan müşterilere hemen onaylanıyor.

15.000 TL'ye kadar kredi başvurusu yaptığınız zaman banka sizlere hızlı bir şekilde Kredi sonucunu verecek onaylanan tutar kadar kredinizi de hemen hesaba aktarabilecek. 15.000 TL ve üzerinde de ihtiyaç kredisi başvurusu yapma imkanı sunulan Bu kampanyada kredi notu 1500 ve üzerinde olan kişiler onay alabiliyor.

Akbank'tan 15.000 TL hızlı kredi

Akbank hesabı olan ve Akbank bankamatik kartı ile kredi kartı kullanan müşteriler 15 bin TL'ye kadar bu banka üzerinden hızlı kredi kullanabilir. Akbank 15.000 TL'ye kadar yapmış olduğu kredi kampanyasında 3 ay ertelemeli ve toplamda da 36 ay vadeli olarak verilecek bu krediler için düşük faizli onay almak isteyenlere Akbank direkt uygulaması üzerinden kredi başvurusu yaptıracak.

Akbank 15 bin TL'ye kadar vermiş olduğu ihtiyaç kredisi kampanyasında banka şubelerine gidecek olan kişilere hemen sonuç verecek ve bu sonuca göre de kredileri kullandırılacak. Akbank direkt uygulaması üzerinden kredi başvurusu yapmak istemeyen kişiler Bu bankadan SMS atarak hemen ne kadar kredi onayı aldıklarını 3 dakika içerisinde öğrenebilirler.

234566

Finansbank 15 bin TL'ye kadar sms kredi onayı verecek

Bankamatik kartı ve kredi kartı kullanan müşteriler Bu kullanmış oldukları kartların Bankası Finansbank ise SMS atarak 15.000 TL onay alabilirler. Cep telefonunuzun mesaj kısmına girerek t.c. kimlik numaranızı yazabilir ve bu mesajı 5030 numarasına gönderebilirsiniz. 50 30 numarasına göndermiş olduğunuz mesaj sonrasında banka sizleri t.c. kimlik numarası üzerinden değerlendirmeye sokacak ve kredi notunuza bakarak hemen sizlere Kredi sonucu söyleyecektir. Finansbank hesabı olan kişiler müşteri hizmetlerini arayarak internet bankacılığı şifresi alabilir ve finansbank'ın mobil uygulaması olan qnb mobil uygulaması üzerinden kredi başvurusu yapabilirler.

Enpara Bankası da 15.000 TL veriyor

Finansbank'ın kurmuş olduğu Enpara Bankası dijital bir banka olduğu için ihtiyaç kredisi kullanacak olan kişilere şubesiz masrafsız ve gelir belgesiz olarak 15 bin TL'ye kadar onay veriyor.

36 ay vadeli alacağınız bu krediler de 15.000 TL kredi başvurusu yapan kişiler onay alırsa Banka hesabı olması durumunda para hemen hesabı aktarılacak Banka hesabı olmaması durumunda ise ev veya İş adresine gelen banka personeli ile kredi kullanabileceksiniz. Düşük faiz oranları ile Enpara Bankası üzerinden 15.000 TL kredi kullanmak isteyen kişiler kredi notu yüksek olması durumunda hemen onay alabilirler.