Son dakika: ATM kartı bulunan müşterilere müjde: 50000 TL ödenecek... Hangi banka verecek? Haberimizde...

QNB Finansbank, müşterilerinin acil nakit ihtiyaçlarını karşılama noktasında dev bir adım attı. Banka, kredi kartı olma şartı aramadan tüm kart sahiplerine, hatta sadece ATM kartı bulunan müşterilere bile, 50.000 TL'ye kadar ödeme yapacak. Bu çığır açan kampanya ile QNB Finansbank müşterileri, 3 ay geri ödemesiz ve düşük faiz avantajıyla acil nakit ihtiyaçlarını hızla karşılayabilecekler. Detaylara birlikte göz atalım.

  1. Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır? QNB Finansbank'ın 50.000 TL'ye kadar anında kredi kampanyasından faydalanmak için başvuru oldukça basit. Banka, mobil uygulamalar, internet bankacılığı veya şubeler aracılığıyla başvuruları kabul ediyor. Ayrıca, SMS bankacılığı üzerinden de kolayca başvuru yapabilirsiniz. Hızlı ve pratik başvuru süreci ile müşterilere zaman ve enerji tasarrufu sağlanıyor.

    Benzin, Motorin ve LPG İndirimine Yeşil Işık! Banka Akaryakıt İstasyonlarının Maliyetini Düşürdü Benzin, Motorin ve LPG İndirimine Yeşil Işık! Banka Akaryakıt İstasyonlarının Maliyetini Düşürdü
  2. Emeklilere Özel Avantajlar QNB Finansbank, emekli müşterilere özel fırsatlar sunarak maaş hesabı üzerinden yapılan başvuruları aynı gün içinde işleme alıyor. Bu sayede emekli müşteriler, ihtiyaçlarına anında çözüm buluyorlar. Finansal güvenceyi sağlamak artık QNB Finans ile çok daha kolay.

  3. Online Başvuru Kolaylığı Bankanın resmi internet sitesi üzerinden yapılan başvurular, müşterilere kolaylık sağlıyor. Gelişmiş online başvuru sistemi ile kredi talebinizi kolayca iletebilir, başvuru sonucunu anında öğrenebilirsiniz. Bu da müşterilere zam kaybı yaşatmıyor.

  4. Faizsiz ve Düşük Faizli Kredi Avantajı QNB Finansbank'ın kampanyası, 3 ay boyunca faizsiz kredi imkanı sunuyor. Ardından %3,19 faiz oranıyla uzun vadeli ödeme avantajını müşterilere sunuyor. Bu, müşterilere düşük maliyetli bir kredi seçeneği sunarak finansal planlamalarını kolaylaştırıyor.

QNB Finansbank'ın 50.000 TL'ye kadar anında kredi kampanyası, müşterilere hızlı, kolay ve avantajlı bir finansman seçeneği sunuyor. Bu kampanya ile acil nakit ihtiyaçlarına çözüm bulmak isteyenler, son 5 gün içerisinde başvuruda bulunarak 3 ay geri ödemesiz 50.000 TL nakit kredi imkanından faydalanabilirler. Kampanya detayları ve başvuru şartları için QNB Finansbank'ın resmi internet sitesini ziyaret edebilirsiniz.