ATM'den 20.000 TL kredi veriliyor! DenizBank ve Ziraat Bankası açıkladı, 1.69 faiz oranı ve 36 ay vadeli hızlı kredi

ATM'den 20.000 TL kredi veriliyor! DenizBank'a ve Ziraat Bankası'ndan yeni kampanya duyurusu bu sabah geldi. Tek tuşla tüm acil nakit ihtiyaçlarınızı karşılamak mümkün.

Ekonomi 21.09.2021 - 10:12 21.09.2021 - 10:12 Volkan Arık

ATM'den 20.000 TL kredi veriliyor! DenizBank ve Ziraat Bankası açıkladı, 1.69 faiz oranı ve 36 ay vadeli hızlı kredi. Ziraat Bankası ve Denizbank bu sabah saatlerinde bir duyuru yayınlayarak acil Nakit paraya ihtiyacı olan vatandaşlar için 36 ay vadeli yeni Kredi kampanyasını açıkladı. Üstelik de kampanyaya katılmak için şubelere gitmeye gerek yok Sadece ATM den tek tuşla başvuru yaparak düşük faizli kredi çekmek mümkün. Nakit para ihtiyacı olan vatandaşlar için Ziraat Bankası ve DenizBank'ın bu kampanyası uygun geri ödeme koşulları ile sağlanıyor. Üstelik de banka müşterisi olmayanlar kampanyadan faydalanabiliyor. Ziraat Bankası ve Denizbank kredi başvuru şartları ve detaylar haberimizde…

Acil nakit para ihtiyacı olan vatandaşlar tarafından en uygun kredi veren bankalar yoğun bir şekilde araştırılmaya devam ederken bu sabah saatlerinde iki bankadan duyuru geldi. Denizbank ve Ziraat Bankası Sabah saatlerinde yaptıkları açıklamada ATM'den 7/24 kredi imkanı sağlayacaklarını duyurdu. 20.000 TL'ye kadar olan acil nakit para ihtiyaçlarınız için bankalarının ATM'leri üzerinden başvuru yapabilir ve anında onay alarak parayı tahsil edebilirsiniz. Üstelik, bu iki banka düşük faizli kredi dönemini başlattı 1.64 faiz oranları ile kredi veriyor. Ziraat Bankası ve Denizbank kredi özellikleri ve başvuru şartları haberimizde...

atmden-20000-tl-kredi-veriliyor-denizbank-ve-ziraat-bankasi-acikladi-169-faiz-orani-ve-36-ay-vad-3

ZİRAAT BANKASI KREDİ ÖZELLİKLERİ

Ziraat Bankası ATM’den kredi kampanyası mal faydalanmak isteyen vatandaşlara uygulanan faiz oranı yüzde 1.64 olarak belirlendi. 36 ay vade imkanı ile verilen kredi aynı zamanda 3 ay ödeme ertelemeli olarak sağlanıyor. Başvuru işlemleri tüm Ziraat Bankası ATM'lerinden 7 24 yapılabiliyor. Ziraat Bankası ATM'den 20.000 TL kredi kampanyasında Kredi tahsis ücreti 105 TL olarak belirlendi.

DENİZBANK ATM DEN KREDİ ÖZELLİKLERİ

ATM'den kredi veren diğer bir banka ise DenizBank oldu. Bu sabah saatlerinde açıklama yapan Denizbank, 20 bin TL'ye kadar olan acil nakit ihtiyaçlarınız için Türkiye genelinde bulunan tüm Denizbank ATM'lerinden başvuru yapabileceğinizi duyurdu. ATM Üzerinden kredi veren DenizBank'ın kredi faiz oranı ise yüzde 1.90. Denizbank düşük faizli kredi kampanyası kapsamında 36 ay vade seçenekleri sunarken aynı zamanda 3 ay ödemesiz dönem imkanı da sağlıyor.

atmden-20000-tl-kredi-veriliyor-denizbank-ve-ziraat-bankasi-acikladi-169-faiz-orani-ve-36-ay-vad-2

HIZLI KREDİ BAŞVURU ŞARTLARI

Ziraat Bankası ve DenizBank'ın hızlı kredi kampanyalarına başvuru yapmak isteyen vatandaşların genel başvuru şartlarını yerine getirmesi gerekiyor. Bankalar tarafından istenen genel başvuru şartları 18 yaşından büyük olmak, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, kredi sicili Temiz olmak, Kredi notu düşük olmamak ve çalışıyor olmak gibi şartlar oluyor. Gelir belgesi gösterebilen vatandaşlara bankalar kredi sağlarken aynı zamanda kredi notu 1200 ve üstü olan vatandaşlar düşük faiz avantajlarından da yararlanabiliyor.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@