ATM'den anında 1000 TL – 5000 TL alma fırsatı! Nakit ihtiyacı olanlar kaçırmasın, böylesi artık gelmez!

Acil nakit paraya ihtiyacı olanlar için bankalar 1000 TL ve 5000 TL nakit para sünüyor. Üstelikte sıfır faizli olarak veriliyor. Nakit paraya ihtiyacı olanlar bu şansı kaçırmasın.

Ekonomi 25.11.2021 - 10:52 25.11.2021 - 10:52 Volkan Arık

ATM’den anında 1000 TL – 5000 TL alma fırsatı! Nakit ihtiyacı olanlar kaçırmasın, böylesi artık gelmez. Acil nakit ihtiyacı olan vatandaşlar için bankalar sıfır faizli ihtiyaç kredisi dönemini başlattı. Özellikle az miktarda acil paraya ihtiyacı olanlar için bu fırsat kaçırılmaz. Yılsonuna doğru yapılan faiz indirimi ile birlikte hem faizler düştü hem de bankalar için sıfır faizli kredi kampanyalarının önü açılmış oldu. İhtiyaç sahibi vatandaşlara özel olarak Akbank, ING bank ve N kolay faizsiz kredi duyurusu yayınladı. Üstelikte cazip geri ödeme koşulları ile krediye başvuru yapmak ve anında nakit ihtiyacımızı gidermek mümkün. 5000 TL’ye kadar olan ihtiyaçlarınız için hiç faiz ödemeden, dosya masrafı olmadan ve şubeye gitmeden kredi kullanma şansını kaçırmayın.

Vatandaşlar son dönemlerde artan fiyatlar ve döviz kurları nedeniyle zor günler geçirirken bankalardan da faiz indirimi müjdeleri gelmeye devam ediyor. Özellikle kısa vadede hızlı ve kolay şekilde nakit paraya ihtiyacınız varsa Akbank, ING bank ve aktif bank bünyesinde sunulan kredileri değerlendirmenin tam sırası. Akbank sıfır faiz oranı ile 5000 TL’ye kadar tüm acil nakit ihtiyaçlarımızda kredi sağlıyor. Aktif bank ise 1000 TL’ye kadar faizsiz ihtiyaç kredisi sünüyor. Herhangi bir peşinat ödemeden konut kredisi imkanlarından faydalanmak da mümkün. Bankaların en uygun ihtiyaç kredisi kampanyaları ve faizsiz kredi başvuruları için detaylar haberimizde…

AKBANK MASRAFSIZ VE FAİZSİZ 5000 TL VERİYOR

Acil nakit ihtiyacı olan vatandaşlar için Akbank mobil uygulaması üzerinden dijital kredi kullanmak mümkün. Akbank mobil üzerinden başvuru yapan tüm müşterileri için 5000 TL’ye kadar nakit imkanı sağlıyor. Üstelik Akbank’ın yeni müşterileri için başlattığı bu kredi kampanyasından faiz yok. 0 faiz fırsatı ve herhangi bir masraf ödemeden kredi kullanmak istiyorsunuz Akbank’ın sunduğu çözüm en ideal seçenek gibi görünüyor.

atmden-aninda-1000-tl-5000-tl-alma-firsati-nakit-ihtiyaci-olanlar-kacirmasin-boylesi-artik-gelme-2

ING BANK FAİZSİZ 5000 TL KREDİ KAMPANYASI

Faizsiz ihtiyaç kredisi sunan başka bir bankada ING bank oldu. ING bank turuncu ekstra kampanyası kapsamında müşterilerine 1000 TL nakit iade fırsatı sunarken acil nakit ihtiyacı olanlar için de 5000 TL üst limitli sıfır faizli kredi kampanyası sağlıyor. ING bankın kampanyasından online başvuru yapanlar hemen faydalanabiliyor. Herhangi bir dosya masrafı yapmadan şubeye gitmeye gerek olmadan krediniz hesaba geçiyor. İsteyen vatandaşlar ING Bank‘ın kampanyası kapsamında 12 ay ile 24 ay arasında vade seçeneklerini değerlendirebiliyor.

atmden-aninda-1000-tl-5000-tl-alma-firsati-nakit-ihtiyaci-olanlar-kacirmasin-boylesi-artik-gelme-1

AKTİF BANK EN KOLAY 1000 TL FAİZSİZ KREDİ

Faizsiz kredi kampanyası başlatan diğer bir bankaysa aktif bank oldu. Aktif bank bünyesinde faaliyet gösteren N kolay kredi sayesinde vatandaşlar herhangi bir faiz ödemeden 5000 TL’ye kadar olan acil nakit ihtiyaçlarına yanıt alabiliyor. 30 gün boyunca faizsiz olarak 1000 TL’ye kadar nakit kullanmanız mümkün. Şubelere gitmeye de gerek yok sadece internet üzerinden başvuru yapmanız durumunda sıfır faizli krediyi kullanmak mümkün.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@