ATM'den anında 15.000 TL veriliyor! Bu bankalar kefilsiz, şartsız, şubesiz, sıfır faizli, 36 ay vadeli kredi sağlıyor!

ATM’den anında 15.000 TL veriliyor! Bu bankalar kefilsiz, şartsız, bankasız sağlıyor! Sıfır faizli 36 ay vadeli hemen kullanın. Bankasız anında kredi detayları haberimizde…

Ekonomi 05.09.2021 - 11:15 05.09.2021 - 11:16 Volkan Arık

ATM’den anında 15.000 TL veriliyor! Bu bankalar kefilsiz, şartsız, bankasız sağlıyor! Sıfır faizli 36 ay vadeli hemen kullanın. Acil nakit para ihtiyacı olanlar için QNB Finansbank ve ING Bank Sabah saatlerinde bir duyuru yayınladı. Bu iki bankanın kampanyası sayesinde Günün 24 saati ATM’lerden acil nakit para kullanmak mümkün. QNB Finansbank ve ING Bank müşterisi olanlar kredi kartı ile 15.000 TL'ye Varan nakit avans kullanabiliyor. Üstelik 36 ay vadeli olarak kullanacağınız nakit avansta faiz yok.

Bankalar Eylül ayında da müşteri beklenti ve taleplerini karşılayabilmek için yeni kampanyalarını duyurmaya devam ediyor. Ayın ilk günlerinde Finansbank ve ING Bank tarafından yayınlanan kampanyada birçok kişi acil nakit ihtiyaçlarını sıfır faizli şekilde karşılayabilecek. Tüm ihtiyaçlarınız için 36 aya Varan vade seçenekleri ile bu iki bankadan Nakit para kullanabilirsiniz. Şimdilik sadece kendi müşterileri için böyle bir kampanya düzenleyen iki banka herkese rahat bir nefes aldırmayı ve Can suyu olmayı hedefliyor. Bankaların düşük faizli nakit avans ve kredi kampanyalarının detayları haberimizde...

atmden-aninda-15000-tl-veriliyor-bu-bankalar-kefilsiz-sartsiz-subesiz-sifir-faizli-36-ay-vadeli-2

15.000 TL ANINDA NAKİT AVANS HESABINIZDA

Günümüzde yaşanan ekonomik sıkıntılar nedeniyle bankalar müşterileri için peş peşe kampanyalar düzenlemeye devam ediyor. Eylül ayının ilk günlerinde duyuru yayınlayan iki banka Finansbank ve ING Banka oldu. Acil Nakit paraya ihtiyacı olan müşterileri için günün her saati ATM'ler üzerinden 15.000 TL nakit avans sağlayan bankalar taksitle geri ödeme seçenekleri sunuyor.

ING BANK NAKİT AVANS KAMPANYASI

ING Bank müşterisi olan ve kredi kartı kullananlar bütün acil nakit ihtiyaçları için anında bankadan 15.000 TL çekebilir. ING Bank müşterilerinin kredi notu durumuna göre faizsiz ya da düşük faizli olarak nakit avans almalarına imkan sağlıyor. ING Bank'ın düşük faizli nakit avans kampanyasında faiz oranı 1.98 olarak uygulanıyor. Nakit avans kullanmak isteyenler 7 gün 24 saat tüm ING Bank ATM'leri üzerinden Acil para çekebiliyor. 12 ay ya da 36 ay vade seçenekleriyle acil nakit kampanyasından sizde hemen faydalanabilirsiniz.

atmden-aninda-15000-tl-veriliyor-bu-bankalar-kefilsiz-sartsiz-subesiz-sifir-faizli-36-ay-vadeli-1

QNB FİNANSBANK NAKİT AVANS KAMPANYASI

Acil nakit paraya ihtiyacı olanlar için taksitli nakit avans veren diğer bir banka ise QNB Finanbank. 15 bin TL’ye kadar olan acil para ihtiyacınıza bankanın ATM’leri üzerinden anında ulaşabilirsiniz. Üstelik de 6, 9, 12 ve 18 ay vade seçeneklerini değerlendirmek mümkün. Türkiye genelinde bulunan bütün ATM’lerden kredi kartınızla kullanabileceğiniz nakit avans çok düşük faiz oranlarıyla veriliyor.  Yani 15.000 TL nakit avans kullanan QNB Finansbank müşterileri geri ödemeyi 18 ay vadeli olarak 18.610,40 TL şeklinde yapıyor.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@