ATM'den anında 3.000 TL ödeme yapılıyor! Para sıkıntısı olanlar hemen alabilir. İmzasız, koşulsuz, şubesiz ödeniyor!

Acil nakit paraya sıkışan ve hızlı bir şekilde nakit akışını sağlamak isteyen vatandaşlar için Ziraat Bankası yeni bir kampanyaya daha imza attı. Başvuru yapana ATM'den anında 3000 TL nakit para.

Ekonomi 26.10.2021 - 10:41 26.10.2021 - 10:41 Volkan Arık

ATM’den anında 3.000 TL ödeme yapılıyor! Para sıkıntısı olanlar hemen alabilir. İmzasız, koşulsuz, şubesiz ödeniyor! Ziraat Bankası müşterilerinin gönlünü fethedecek yeni bir Kampanyayı daha bu sabah saatlerinde duyurdu. Banka müşterisi olan herkes başvuru yapmaları durumunda ATM'den anında 3000 TL nakit para kullanabiliyor. Kredili mevduat hesabı üzerinden verilecek olan paraya başvuru şartı bulunuyor. ATM kartı ile birlikte hemen hem başvuru işlemlerini tamamlamak hem de parayı tahsil etmek mümkün oluyor. 3000 lira üst limitli olan ödemeler artı para hesabına geçiyor. Düşük faizli ve 12 ay taksitli olarak nakit avans kullanabilir uygun faiz oranları ile geri ödeme yapabilirsiniz.

Ziraat Bankası, hızlı ve acil nakit para ihtiyacı olan milyonlarca müşterisinin nakit para akışının hızlı şekilde giderecek yeni kampanyasını bu sabah saatlerinde duyurdu. Ziraat Bankası ATM kartı bulunan herkes başvuru yaparak anında 3000 TL nakit parayı ATM üzerinden kullanabiliyor. Ziraat Bankası nakit avans ödemesi düşük faizli olarak veriliyor Aynı zamanda 12 ay taksitli şekilde sunuluyor. 3000 TL nakit avans başvurusu yapmak isteyenlerin şubeye gitmesine gerek yok nokta kefilsiz şartsız imzasız bir şekilde ATM üzerinden hemen başvuru işlemlerini tamamlamak ve nakit avans kullanmak mümkün. Ziraat Bankası nakit avans başvuru koşulları ve detaylar haberimizde…

atmden-aninda-3000-tl-odeme-yapiliyor-para-sikintisi-olanlar-hemen-alabilir-imzasiz-kosulsuz-sub-3

ZİRAAT BANKASI 3000 TL NAKİT AVANS NASIL ALINIR?

Ziraat Bankası başvuru yapan müşterilerine 3000 TL nakit avansı imkanı sağlıyor. Bankanın resmi internet sitesi üzerinden bu sabah saatlerinde yapılan duyuruda ATM kartına sahip olan herkesin başvuru yapabileceği ifade edildi. Nakit avans başvurusu sadece dakikalar içerisinde tamamlanıyor ve işlemin hemen ardından 3 bin TL'ye kadar nakit avans banka kartına yatıyor. Hesabınızın limitine ek olarak 3000 TL'yi nakit avans şeklinde kullanmak mümkün oluyor.

atmden-aninda-3000-tl-odeme-yapiliyor-para-sikintisi-olanlar-hemen-alabilir-imzasiz-kosulsuz-sub-2

12 AY VADELİ OLARAK VERİLİYOR

İş Bankası nakit avans 12 ay vadeli seçeneklerle sağlanıyor. Düşük faizli olarak verilen 3000 TL nakit avans işlemlerinden faydalananlar 12 ay uygun ödeme koşulları ile parayı geri ödeyebiliyor. Ziraat Bankası müşterisi olan ve Ziraat Banka kartına sahip olan herkes hemen ATM üzerinden başvuru işlemlerini tamamlıyor şubeye gitmeye gerek olmuyor. Ayrıca Ziraat Bankası telefon bankacılığı hizmetleri üzerinden de 3000 TL nakit avans başvurusu yapmak mümkün. Acil nakit ihtiyacı olan ve para akışını sağlamak isteyen herkese ilaç gibi gelecek olan ödemeler kefilsiz şartsız olarak veriliyor.

atmden-aninda-3000-tl-odeme-yapiliyor-para-sikintisi-olanlar-hemen-alabilir-imzasiz-kosulsuz-sub-1

NAKİT AVANS NEDİR?

Nakit avans, bankalar tarafından müşterilerine kredi ve kredi kartı limitlerini dışında ek olarak banka kartlarına tanınan nakit gereksinimlerini sağladıkları bir çeşit Kredidir. Nakit avans Aslında kredi ve kredi kartımın birleşimi olarak değerlendirilebilir. Bazı bankalar müşterilerinin hesabına doğrudan nakit avans limiti tanımlarken bazı bankalar ise isteğe bağlı olarak nakit avans vermektedir. Krediden farklı olarak nakit avansta müşteriler parayı hesaplarında kullanmaları durumunda faiz öderler.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@