ATM'den İşlem Yapabilenlere, 20000 TL Maddi Destek Kredisi Hesabına Yatacak! Banka Duyurusunu Paylaştı

ATM'den İşlem Yapabilenlere, 20000 TL Maddi Destek Kredisi Hesabına Yatacak! Banka Duyurusunu Paylaştı. ATM üzerinden işlem yaparak hemen maddi destek kredisi alınacak. İşte detaylar...

Ekonomi 26.06.2021 - 10:14 26.06.2021 - 10:15 Vural Pars

Bankalar, sürekli güncel kredi kampanyalarını duyuruyor. Bankalar her koldan kredi vermeye çalışıyor. Yapılan son kredi kampanyası ile birlikte, İş Bankası, ATM üzerinden kredi onayı veriyor ve onaylanan krediyi de hemen banka hesabınıza aktartabiliyor. Bu son dakika haberi olarak verilen kampanya ise sınırlı sayıda müşteriye verilecek. İş Bankası üzerinden ihtiyaç kredisi alacaklar 20 bin TL'ye kadr ATM üzerinden başvuru yapabilecekler. 

İhtiyaç kredisi kampanyalarına katılmak isteyenlere yeni bir haber İş Bankası üzerinden geldi. İş Bankası üzerinden kredi kullanmak isteyenler, ATM aracılığı ile kredi başvurusu yapacak. Banka resmi internet sitesinden de kredi şartlarını duyurarak resmen kampanyayı başlattı. İş Bankası üzerinden banka kredi politikalarına uygun olan kişiler, kredilerini alabileceklerdir.

Şartlar Belli Oldu!

İş Bankası ATM üzerinden verilecek olan bu kredilerde, banka kredi politikalarına göre onay verilecek. ATM üzerinden kredi alacak kişiler, 20 bin TL'ye kadar onay alırsa, banka şubelerine gitmeden hesaba parayı atabilecekler. Kredi şartları uygun olan kişilerin, banka kredi siciline bakılarak onay verilir. Özellikle faiz oranları da kişilerin kredi notuna göre belli olur. İş Bankası ATM üzerinden kredi kullanacak olan kişiler için 1400 ve üzerinde bir kredi notunun olması gerekiyor. Bu şekilde başvurunuzu yapabilirsiniz. Bankalardan daha önce icralık, avukatlık, kırmızı kalem ve kara liste gibi durumlarınız olursa, kredi başvurusu yapacak olan kişiler, anında olumsuz sonuç alacaklardır. Sizlerde 18 yaşından büyük ve TC vatandaşıysanız, kredi başvurusu yapabileceksiniz. 

ATM'den Parayı Nasıl Hesaba Atarım?

Daha önce hiç bir kredi başvurusu yapmayan ve İŞ Bankası hesabı olan kişiler, bankamatik kartı ile ATM'ye giriş yapması gerekiyor. Burada başvurular seçeneğini seçtikten sonra Kredi başvurusunu yapabileceklerdir. ATM üzerinden kredi başvurusu yaptığınızda, banka değerlendirmeyi hızlı yapacak ve size hemen sonucu söyleyecektir. Eğer kredi onayınız şube yetkisine kalırsa, banka sizlere şubeye gitmenizi gerektiğini söyleyecek. Eğer onay alırsanız da banka hemen bu parayı ATM üzerinden çekmeniz için hesabınıza atacaktır. Belirtilen adımları uygulayan kişiler, başvuru sonrasında onay alabilir, hesabına krediyi atabilirler. 

20 bin TL'ye kadar verilen bu kredilerde genellikle 10 bin TL civarında bir onay veriliyor. Alacağınız kredilerde 3 ay erteleme yapabilir, 3 ay erteleme sonrasında 33 ay vadeye kadar kredi ödeme tablosu oluşturabilirsiniz. 

is-bankasi-atm

İş Cep Kredisi Nedir?

ATM'ye gidecek zamanı olmayan kişiler, İş Cep uygulamasına girerek de kredi başvurusu yapabilir. Bunun için hesabınızın üzerinden bir internet şifresi almanız gerekiyor. İnternet şifresi ile birlikte başvuru yapan kişiler, 36 ay vadeye kadar kredilerini kullanabilirler. 3 ay ertelemeli ve 36 ay vadeli kredilerde İş bankası İş cep üzerinden onay verirse, masrafsız kredi seçeneklerinden müşterilerini yararlandıracaktır. İş Cep uygulaması üzerinden üstelik 50 bin TL'ye kadar ihtiyaç kredisi başvurusu online olarak yapabileceksiniz. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@