Osman Sınav ve Kenan İmirzalıoğlu yeniden! ATV'nin Osman Sınav imzalı EDHO'yu unutturacak iddialı yeni dizisi Yalnız Kurt için bomba isimlerle görüşmeler gerçekleşti! Osman Sınav Deli Yürek'i yeniden canlandırıyor! Kenan İmirzalıoğlu ile imzalar atıldı! Oktay Kaynarca Yalnız Kurt ile dönmeye hazırlanıyor! Görüşmelerden ne karar çıktı?

ATV'nin merakla beklenen Osman Sınav imzalı dizisi Yalnız Kurt için bomba transfer görüşmeleri başladmıştı! Müjdeli haberler geldi! ATV EDHO krizi sonrası bomba gibi geliyor! ATV EDHO seyircisi ile barışmaya geliyor! Bomba isimlerle anlaşma sağlandı! Osman Sınav Deli Yürek'i yıllar sonra yeniden diriltiyor!

Yıllar önce Deli Yürek dizisiyle gündemi sarsan Osman Sınav ve Kenan İmirzalıoğlu efsanesi buluşuyor! 

Eşkıya Dünyay Hükümdar Olmaz dizisi ile yaşadığı sıkıntı sonrası iddialı bir dizi olan Yalnız Kurt'a odaklanan ATV'de yeni dizisi için kesenin ağzını açtı! EDHO olayını unutturmak isteyen ATV yeni dizisi Yalnız Kurt için kadroya bomba isimleri almaya hazırlanıyor. 

EDHO ve ATV arasındaki yaşanan kriz çözülememiş ve EDHO yayınlanacağı gün son anda yayından kaldırılmıştı. Dizinin izleyicileri hala bir umut müjdeli haberi beklerken oyuncular yeni projelerle görüşmeye başladı bile. Okaty Kaynarca EDHO'nun artık geri dönüşü olmadığını sosyal medya hesabından duyurmuştu. Ve dizinin Hızır Bey'i Oktay Kaynarca bombayı patlattı!

ATV daha önce de Oktay Kaynarca ile görüşmüş ve EDHO'nun üzerinin tamamen çizildiğini ancak kendisiyle çalışmak istenildiğini dile getirmişti. O projelerden birininda Yalnız Kurt olduğu iddia edildi. Ancak asıl bomba isim başka!

Mafya dizilerinin olmazsa olmazı EDHO'nun Hızır'ı Kurtlar Vadisi'nin Çakır'ı Oktay Kaynarca Yalnız Kurt dizisi ile görüşüyor iddialarına bir bomba isim daha eklendi! EDHO'nun final yaptığını Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz defterinin kapandığını sosyal medya hesabından duyuran Oktay Kayanrca'nın ATV ile görüşmede olduğu biliniyor.  

OSMAN SINAV VE KENAN İMİRZALIOĞLU YENİDEN!

Bir başka asıl bomba isim ise uzun zamandır dizilerde yer almayan yakışıklı ve başarılı isim Kenan İmirzalıoğlu. Şu sıralar yine ATV'de Kim Milyoner Olmak İster programını sunan ve ikinci kez baba olmaya hazırlanan Kenan İmirzalıoğlu yeni dizi Yalnız Kurt için görüşmelere başladı. Son olarak Mehmed Bir Cihan Fatihi dizisinde yer alan ancak reytinglerde şu zamanda tutnamayan ilk Osmanlı dizisinde yer alan Kenan İmirzalıoğlu iddialı proje Yalnız Kurt ile dönmeye hazırlanıyor!

Altın Kelebek 2022 ‘En İyi Dizi Çifti’ Adayları Kimler Oldu? Adaylar Açıklandı! Altın Kelebek 2022 ‘En İyi Dizi Çifti’ Adayları Kimler Oldu? Adaylar Açıklandı!

Osman Sınav imzalı dizide Türkiye'nin seyrini değiştiren önemli siyasi cinayetler ele alınacak. Dizide şimdilik kesinleşen kadroda Cihan Ünal, Hasan Denizyaran, Damla Colbay, Murat Han ve Polat Bilgin gibi isimler yer alıyor.