ATV büyük oynadı kaybetti, Müge Anlı resti çekti! Yeni sezonda olmayacak, anlaşma yaptı başka kanala geçiyor

ATV’nin fenomeni Müge Anlı resti çekti kanaldan ayrılıyor. Özellikle son dönemlerde Müge Anlı Esra Erol kavga haberleri gündeme gelirken ünlü gazeteci başka kanala geçiyor.

Televizyon 30.06.2021 - 10:39 30.06.2021 - 10:39 Volkan Arık

ATV ekranlarında neredeyse 15 yıldan bu yana hafta içi her gün izleyici ile buluşan Müge Anlı ile Tatlı Sert programı veda ediyor. Son dönemlerde Müge Anlı Esra Erol kavga haberleri sık sık gündeme gelirken Ünlü sunucu kanala restini çekti. Artık ATV’de olmayacak yeni sezonda bambaşka bir kanalda ekranlara gelecek. Müge Anlı'nın bu kararı sonrasında ATV’nin nasıl bir yol izleyeceği bilinmiyor çünkü bu program her gün reytinglerde zirveye oynuyor.

atv-buyuk-oynadi-kaybetti-muge-anli-resti-cekti-yeni-sezonda-olmayacak-anlasma-yapti-baska-kanal-1

Araştırmacı gazeteci Müge Anlı neredeyse 15 yıldan bu yana Atv ekranlarında Müge Anlı ile Tatlı Sert programını yapıyor kayıpların bulunmasına cinayetlerin çözülmesine yardımcı oluyor. Başarısı herkesi kıskandıran program reytinglerde de her zaman zirveye oynamaya devam ediyor. Özellikle gündüz kuşağında olmasına rağmen prime time kuşağındaki dizilerle rekabet eden ve çoğu zaman da geçen Müge Anlı ile Tatlı Sert programının yeni sezonu merak ediliyor. Çünkü Müge Anlı'nın ATV’den ayrıldığı haberleri son dönemlerde sık sık gündeme geliyor.

atv-buyuk-oynadi-kaybetti-muge-anli-resti-cekti-yeni-sezonda-olmayacak-anlasma-yapti-baska-kanal-3

MÜGE ANLI ESRA EROL KAVGASI DOĞRU MU KÜSLER Mİ?

ATV’de özellikle son dönemlerde Kazan kaynıyor. Kanalın İki ünlü ismi Müge Anlı ve Esra Erol'un kavga ettiği yönündeki haberler hem basında hem de sosyal medyada geniş Yankı buluyor. Kavga haberleri Müge Anlı Esra Erol küs mü soruları gündemden düşmezken Geçtiğimiz günlerde Esra Erol'un programı sezon finali yapmış ve ekranlara veda etmişti. Esra Erol'un yeni sezonda ATV’de olup olmayacağı hala belirsizliğini korurken şimdi Müge Anlı ile ilgili yeni bir iddia gündeme geldi. Diğer yandan kavga ve küslük haberleri konusunda her ikisinden de açıklama gelmedi mi?

atv-buyuk-oynadi-kaybetti-muge-anli-resti-cekti-yeni-sezonda-olmayacak-anlasma-yapti-baska-kanal-4

MÜGE ANLI'DAN FLAŞ KARAR ATV'DE OLMAYACAK

Bütün bunlar yaşanırken Müge Anlı ile Tatlı Sert programı da ekranlara veda etmeye hazırlanıyor. Ancak basında ve sosyal medyada dolaşan iddialara göre Müge Anlı öyle bir karar verdi ki yeni sezonda ATV’de adeta deprem yaşanacak. İddiaya göre Müge Anlı ile Tatlı Sert programı yeni sezonda ATV ekranlarında yayınlanmayacak çünkü ünlü sunucu artık Esra Erol ile aynı kanalda olmak istemiyor. Farklı kanallarla görüşmeler yaptığı iddia edilen Müge Anlı'nın yeni sezon için anlaşmasını şimdiden yaptığı söyleniyor.

atv-buyuk-oynadi-kaybetti-muge-anli-resti-cekti-yeni-sezonda-olmayacak-anlasma-yapti-baska-kanal-45

MÜGE ANLI TV 8'E Mİ GEÇİYOR

Müge Anlı'nın anlaşma yaptığı öne sürülen kanallar arasında Acun Ilıcalı'nın sahibi olduğu TV8 de var. Şu anda Gündüz kuşağı boş olan TV8’e Müge Anlı'nın transfer edilmek istenildiği öne sürülüyor. Acun Ilıcalı neden Müge Anlı bu konuda bir açıklama yapmadı.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@