ATV ekranlarının Fenomen programı Müge Anlı ile Tatlı Sert 3 Eylül 2021 bugünkü bölüm canlı olarak ekranlara geliyor. Peki Müge Anlı'da bugün neler oldu?

ATV’nin izlenme rekorları kıran programı Müge Anlı ile Tatlı Sert Pazartesi gününden itibaren yepyeni bölümleriyle ekranlara gelmeye başladı. Yeni sezona başlayan Müge Anlı'da Büyükşen cinayetinin karanlıkta kalan kısımları konuşuluyor. Ama bunun yanında programda gündeme gelen yeni olaylar izleyicileri hayrete düşürmeye devam ediyor. Özellikle oğluna istediği kızı kaçıran 70 yaşındaki adam dün herkesin ağzını açıp bırakmıştı. Müge Anlı bugün programı açılışında bambaşka bir olayı daha gündeme getirdi. 21 yaşındaki genç kız 60 yaşındaki ortaokul öğretmenine kaçarak Üstüne bir de nikah kıydı. Peki Müge Anlı'da bugün neler oldu? Müge Anlı ile Tatlı Sert 3 Eylül 2021 bugünkü bölümde yaşananlar ve detaylar haberimizde…

Araştırmacı gazeteci Müge Anlı'nın sunumu ile hafta içi her gün ATV ekranlarında yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert programının bugünkü bölümünde yaşananlar herkes tarafından merak ediliyor. Müge Anlı 3 Eylül 2021 yeni bölümde Büyükşen cinayeti, 11 Haziran'da ortadan kaybolan 38 yaşındaki Esra ve bugün gündeme gelen 21 yaşındaki Kübra'nın kaçma hikayesi herkesi hayrete düşürdü. Peki Müge Anlı'da bugün neler oldu? ATV canlı yayın Müge Anlı ile Tatlı Sert 3 Eylül 2021 bugünkü bölümde yaşananlar ve detaylar haberimizde…

3 EYLÜL MÜGE ANLI ATV YOUTUBE CANLI YAYIN

Seversin Nesrin Kimdir? Gerçek Adı Ne? Ceren Taşçı Kimdir? Nereli? Kaç Yaşında? Rol Aldığı Dizileri? Seversin Nesrin Kimdir? Gerçek Adı Ne? Ceren Taşçı Kimdir? Nereli? Kaç Yaşında? Rol Aldığı Dizileri?

ATV ekranlarında hafta içi her gün canlı olarak yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert programını kaçıran ya da televizyon üzerinden takip edemeyen izleyiciler Müge Anlı Atv YouTube canlı yayın bilgilerini merak ediyor. Müge Anlı ile Tatlı Sert ATV canlı yayın ile ekranlara geldiği sırada atv.com.tr adresinden de internet yayını ile sizlerle buluşuyor. Müge Anlı bugünkü bölüm tekrarı için ise Müge Anlı YouTube kanalını ziyaret edebilirsiniz.

atv-canli-muge-anli-3-eylul-2021-bugunku-bolum-21-yasindaki-kiz-60-yasindaki-ilkokul-ogretmenine-2

21 YAŞINDAKİ KIZ 60 YAŞINDAKİ ÖĞRETMENİNE KAÇTI

Müge Anlı ile Tatlı Sert bugünkü bölümde şok bir olay izleyici ile buluştu. 21 yaşındaki genç kız 4 gün önce ailesini terk ederek Kayıplara karıştın. Ardından ailesine bir WhatsApp mesajı gönderen 21 yaşındaki Kübra 60 yaşındaki öğretmenine kaçtığını ve evlendiğini söyledi. Aile büyük bir şok yaşarken çareyi Müge Anlı ile Tatlı Sert programına başvurmak da buldu. Kızlarından haber alamayan aile şimdi Ondan gelecek telefonu bekliyor.

KAYIP AŞIKLAR MÜGE ANLI'YA UNUTMUŞTU

Müge Anlı'da Dün de başka bir olay gündeme gelmiş 38 yaşındaki Esra Hanım daha önce Kendisini oğluna isteyen 70 yaşındaki adamla beraber kaçmıştı. Evli ve 5 çocuk babası olan adamın Ailesi bu yaşananlara kesinlikle karşı çıkarken Esra Hanım'ın Ailesi de kızlarının geri dönmesini istedi. Bugün Müge Anlı mikrofonlarına konuşan Esra Hanım ve birlikte kaçtığı adam ailelerinin kendilerini rahat bırakmasını ve birlikte yaşamak istediklerini söyledi.

MÜGE ANLI BÜYÜKŞEN CİNAYETİ SON DURUM

Diğer yandan Müge Anlı ile Tatlı Sert programının en önemli gündemi olan Büyükşen cinayeti ile ilgili de önemli gelişmeler yaşanmaya devam ediyor. Cinayet zanlısı olarak tutuklanan Afgan çobanın katil olduğuna hiç kimse inanmıyor. Şimdi merak edilen soru ise Afgan Çoban katil değilse Büyükşen çiftinin kim öldürdü sorusunun yanıtı. Canlı yayına katılan taraflar bu olayın anlatıldığı gibi olmadığını düşünüyor. Mahkeme aşamasında ortaya konulacak olan delilerin ne olacağı şimdiden merak konusu oldu.