ATV canlı yayın Müge Anlı ile Tatlı Sert 18 Şubat 2022 bugünkü bölümde yaşananlar merak ediliyor. Peki, Müge Anlı'da bugün neler oldu? Müge Anlı Osman küçük cinayeti son durum ne? Müge Anlı ile Tatlı Sert Ayhan Gülep bulundu mu?

ATV’nin hafta içi her gün ilgiyle takip edilen programı Müge Anlı ile Tatlı Sert 18 Şubat 2022 yeni bölümde yaşananlar ilgiyle takip ediliyor. Sabah saatlerinde ekrana gelen ve izleyenleri ekran başına kilitleyen programın canlı yayın bilgileri saat bilgileri her gün yakından takip ediliyor. Müge Anlı bugünkü bölümde neler oldu? 18 Şubat Müge Anlı ile Tatlı Sert bugün neler yaşandı gibi soruların yanıtı da en çok araştırılan başlıklar arasında yer alıyor. ATV canlı yayın Müge Anlı bugünkü programı hakkında detaylı bilgiler haberimizde...

Araştırmacı gazeteci Müge Anlı'nın sunumu ile hafta içi her gün ATV ekranlarında saat 10.00'da izleyici karşısına çıkan Müge Anlı ile Tatlı Sert haftanın son gününde yine izleyenleri ekran başına kilitliyor. Müge Anlı ile Tatlı Sert programında kayıplar bulunuyor, faili meçhul cinayetlerin aydınlatılması için önemli adımlar atılıyor. Müge Anlı'da son günlerde kayıp Ayhan Gülep aranırken aynı zamanda Osman küçük cinayeti aydınlatmaya çalışılıyor. Peki, kayıp Ayhan Gülep bulundu mu? Müge Anlı 18 Şubat 2022 bugünkü bölümde neler oldu? ATV canlı yayın Müge Anlı ile Tatlı Sert 18 Şubat 2022 bugünkü program detayları haberimizde...

ATV canlı yayın Müge Anlı bugünkü bölüm

Hafta içi her gün ATV’nin en çok takip edilen programları arasında yer alan Müge Anlı ile Tatlı Sert 18 Şubat 2022 Cuma yeni bölümü ile başladı. Müge Anlı'da 4 yıldan bu yana kendisinden haber alınamayan Ayhan Gülep aranıyor. Kayıp olayında babanın verdiği çelişkili ifadeler dikkat çekerken aynı zamanda 700 bin dolarlık bir çanta iddiası da var. Ayrıca kayıp gencin cezaevi firarisi olduğu da ortaya çıktı. Müge Anlı ile Tatlı Sert ekibi gencin öldürüldüğü ihtimali üzerinde duruyor.

Gözden kaçırmayın

Rihanna Doğum Yaptı! Bebeğinin Cinsiyeti Ortaya Çıktı! Rihanna Doğum Yaptı! Bebeğinin Cinsiyeti Ortaya Çıktı!

atv-canli-yayin-muge-anli-18-subat-2022-muge-anlida-bugun-neler-oldu-osman-kucuk-cinayeti-son-du-2

Müge Anlı Osman küçük cinayeti çözüldü mü?

Diğer yandan evinde vahşice katledilen Osman küçük cinayeti içinde araştırmalar devam ediyor. Osman küçük cinayetinde soru işaretleri her geçen gün büyürken kayıp arkadaşının başına ne geldiyse merak ediliyor. Dün canlı yayına bağlanan ve bağımlı olduğu iddia edilen Osman Küçük'ün oğlu Batuhan küçük O gün yaşananları anlatmıştı. Ayrıca babasının alnına keçeli kalemle küfür yazdığını da kabul eden Batuhan küçük, yakınlarının kendisinden şüphelenmesi nedeniyle öfke nöbeti geçirdi.