Müge Anlı ile Tatlı Sert bugünkü bölümü 1 Eylül 2021 ATV canlı yayında yaşananlar yine izleyiciler tarafından yakından takip ediliyor. Müge Anlı Büyükşen cinayeti son durum haberimizde…

Ünlü Sunucudan Üzücü Haber! Ünlü Sunucudan Üzücü Haber!

ATV ekranlarında hafta içi her gün yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert yeni sezona yine bomba gibi başladı. Müge Anlı'nın sunumuyla ekranlara gelen programda özellikle Büyükşen cinayetinin bilinmeyenleri izleyiciler tarafından yakından takip ediliyor. Yakalanan faaliyetlerle ilgili ise kafalarda birçok soru işareti var. Ne Müge Anlı nede ekibi cinayetin bu şekilde işlenmiş olabileceğine inanmıyor. Büyükşen cinayetinde son durum ne? Müge Anlı ile Tatlı Sert 1 Eylül 2021 bugünkü bölümde neler oldu?

ATV ekranlarının uzun yıllardan beri vazgeçilmezleri arasında yer alan Müge Anlı ile Tatlı Sert 2021 yeni sezon hafta başından itibaren başladı. Milyonlarca kişiyi ekran başına kilitleyen program bomba gibi geri dönerken Özellikle programın sezon arasında Büyükşen cinayetinin çözülmesi ekran başında izleyenleri meraklı andırdı. Büyükşen cinayetinin kim tarafından Neden işlendiğini herkes merak ediyordu. Cinayetin yanlışlıkla işlendiği öne sürülmüştü ancak kafalarda da bu konuda birçok soru işareti oluşmuştu. Peki Büyükşen çifti gerçekten yanlışlıkla mı öldürüldü? Müge Anlı 1 Eylül 2021 ATV canlı yayın detayları haberimizde…

atv-canli-yayin-muge-anli-ile-tatli-sert-bugunku-bolum-1-eylul-2021-3

MÜGE ANLI ATV YOUTUBE CANLI YAYIN BİLGİLERİ

ATV’de hafta içi her gün 10.00 ile 13.00 arasında ekranlara gelen Müge Anlı ile Tatlı Sert programını canlı İzlemek isteyenler bu saatleri arasında kanal üzerinden canlı olarak yayını takip edebilirler. Müge Anlı ile Tatlı Sert programı ATV ile eş zamanlı olarak at www.com.tr adresinden de canlı yayınla ekrana geliyor. Kaçıran ve izleyemeyenler ise Müge Anlı YouTube kanalı üzerinden yeni son bölüm tekrarını programını hemen ardından takip edebilir.

atv-canli-yayin-muge-anli-ile-tatli-sert-bugunku-bolum-1-eylul-2021-2

1 EYLÜL MÜGE ANLI'DA BUGÜN NELER OLDU?

Müge Anlı ile Tatlı Sert programında bugün yine Büyükşen cinayeti gündeme damga vurdu. Çiftin yanlışlıkla öldürüldüğü ve kiralık katil cinayetine kurban gittiği iddia ediliyordu. Ancak kamuoyunun kafasında bu cinayetle ilgili birçok soru işareti de vardı. Özellikle çiftinin oğulları ve gelinlerinin üzerinde çıkan Barut izleri herkesin kafasını karıştırmaya devam ediyor. Müge Anlı ve ekibi de bu durumun üzerinde dururken mahkeme aşamasında bunun nasıl açıklanacağı merakla bekleniyor. Kiralık katil olarak çifti öldürdüğü iddia edilen Afgan çobanın tanıdıkları ise kesinlikle böyle bir cinayete onun işlemiş olamayacağını söylüyor. Çoban ve cinayeti azmettirdiği iddia edilen 2 kişi ise hiçbir şekilde suçlamaları kabul etmiyor.

atv-canli-yayin-muge-anli-ile-tatli-sert-bugunku-bolum-1-eylul-2021-1

İŞKENCECİ ENİŞTE VE SUÇ ARKADAŞLARINA CEZA YAĞDI

Müge Anlı'ya damga vuran Çığ Ailesi bugün canlı yayına konuk oldu. Damatları tarafından tehdit şantaj ve istismara maruz kalan aile Müge Anlı'dan yardım istemişti. Müge Anlı'nın destekleri ile Antalya'da olayla ilgili soruşturma başlatılırken işkenceci enişteye 35 yılın üzerinde ceza verildi. Ailede eniştenin kendilerinden aldığı mallarına yeniden geri kavuştu.