ATV dizisine büyük tepki! Başrol öldürülmek isteniyor! Ünlü oyuncuya kimler istemiyor!

ATV ekranlarında büyük kaos! ATV yeni dizisi başlamadan dev bir problemle karşılaşıldı. Dizinin hikayesi ve yapımcısı olan Tomris Giritlioğlu şok açıklamalarda yeni dizi başlamadan rafa kaldırılıyor

Dizi Haberleri 19.05.2021 - 23:25 19.05.2021 - 23:37 Berkay Keskin

ATV ekranlarında büyük kaos! ATV yeni dizisi başlamadan dev bir problemle karşılaşıldı. Dizinin hikayesi ve yapımcısı olan Tomris Giritlioğlu şok açıklamalarda yeni dizi başlamadan rafa kaldırılıyor iddiaları var. Özellikle dizinin başrol oyuncusu öldürülerek ilk bölümden ayrılsın!

Kalp Yarası dizisi başlamadan büyük olay!

Tomris Giritlioğlu Twitter adresinden "Kalp Yarası'nı neden konuşmuyorum? Kanal, her geçen gün hikayede bazı değişiklikler yapiyor, bunları takip edemediğim için sessiz kalmayı tercih ettim. Mesela hikayemde Ayşe ilk bölümde ölecek, kanal onu yaşatmak isteyebilir gibisinden örnekler olabilir" mi açıklaması yaptı.

Ayşe Yağmur Tanrısevsin kim istemiyor!

Hikayenin başrolü olan ve Ayşe karakterini canlandıracak oyuncu olan Yağmur Tanrisevsin'i kim neden istemiyor büyük olay oldu. Yağmur Tanrısevsin'e ekran cezasını kim verdi merak ediliyor.

Kalp Yarası kanal beğenmedi mi?

Sözlerini şiddetini artıran Tomris Giritlioğlu, Kalp Yarası dizisini kanalın bir diziye benzettiği nedeniyle değiştirilmesi istenmesine tepki de gösterdi. Hiç bir yerden taklit olmadığını ifade ettiği dizisi eğer benzerlik varsa Asi dizisiyle Hercai dizisini göstererek açıklama yaptı!

Kalp Yarası başka kanala geçer mi?

ATV Kalp Yarası dizisi üzerinden yapımcı ve oyuncuları kızdırdığı görülüyor. Tomris Giritlioğlu projeyi sürdürecek ancak yine de Kalp Yarası ömrü uzun olmayacak gibi görünüyor.

Kalp Yarası ilk tanıtım ne zaman?

ATV yeni dizisi Kalp Yarası ilk tanıtım merakla bekleniyor. İlk tanıtım sonrası bu tepkiler gelmeye devam edecek mi Hercai dizisiyle Kalp Yarası dizisi benzeyecek mi merak edilirken hikayesinin özgün ve hiç bir alakası olmadığını yapımcı açıkladı!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@