ATV Esra Erol'u tek kalemde sildi, yayından kaldırdı! Yeni sezonda kanal bulamazsa işsiz kalacak, bu hallede nasıl geldi

ATV’nin fenomen programı Esra Erol'da yayından kaldırıldı. Kanalın diğer bir fenomen ismi Müge Anlı ile kavgalı olan Esra Erol'un fişi tek kalemde çekildi.

Dizi Haberleri 28.06.2021 - 21:27 28.06.2021 - 21:27 Volkan Arık

ATV ekranlarında hafta içi her gün yayınlanan Esra Erol'da programı bugün ekranlarda yer almayınca birçok izleyici Esra Erol bugün neden yok neden yayınlanmıyor gibi soruların yanıtını araştırmaya başlamıştı. Esra Erol'un ATV ekranlarında neden olmadığı sorusunun yanıtı belli oldu. Alınan bilgiye göre ATV Esra Erol'u tek kalemde sildi ve programı yayından kaldırdı. Birçok sorunda vatandaşların yardımına koşan Esra Erol'un programı kaldırılırken programdan Umut bekleyen onlarca izleyici ise karar karşısında oldukça üzüldü.

atv-esra-erolu-tek-kalemde-sildi-yayindan-kaldirdi-yeni-sezonda-kanal-bulamazsa-issiz-kalacak-1

Ünlü sunucu Esra Erol'un sonunu ile uzun zamandan beri ATV ekranlarında yayınlanan Esra Erol'da bugün ekranlara gelmedi. Atv yayın akışı içinde programı göremeyen izleyiciler Esra Erol'un Neden olmadığını arama motorunda araştırmaya başladı. Ancak Atv'nin yayından kaldırma kararı ile karşı karşıya kalan izleyiciler büyük şaşkınlık yaşadı. Kayıplarını arayan, eşini arayan boşanmak isteyen birçok kişinin başvurduğu program ATV tarafından tek kalemde yayından kaldırıldı. Üstelik Esra Erol'un Atv'de yeni sezonu da belirsizliğini koruyor.

atv-esra-erolu-tek-kalemde-sildi-yayindan-kaldirdi-yeni-sezonda-kanal-bulamazsa-issiz-kalacak-3

HER GÜN ONLARCA ŞİKAYET ALIYORDU

ATV’de gündüz kuşağında ekranlara gelen ve özellikle çocukların ekran başında olduğu saatlerde yayınlanması nedeniyle her gün binlerce şikayet alan program Esra Erol'da artık ekrana gelmeyecek. Alınan bu karar programına hayranlarını bir hayli üzerken yayından kaldırılma nedeni olarak ise Müge Anlı ile Esra Erol kavgası gösterildi. Özellikle haftanın ilk gününde yayın saatinde ekran başına geçen izleyiciler Esra Erol'un olmadığını görünce büyük üzüntü yaşadı. Programa yardım için başvuran kayıplarını arayan birçok kişi ise bundan sonra neler olacağını merak etmeye başladı.

atv-esra-erolu-tek-kalemde-sildi-yayindan-kaldirdi-yeni-sezonda-kanal-bulamazsa-issiz-kalacak-4

ATV ESRA EROL'DA YENİ SEZON OLACAK MI?

Esra Erol'da programı 3 ay boyunca ekranlardan uzak kalacak ancak yukarıda da belirttiğimiz gibi birçok izleyici programın aile yapısına uymadığını gerekçe göstererek şikayet yağmuruna tutuyor. O nedenle Esra Erol'un yeni sezonu belirsizliğini koruyor. Şimdilik aksi bir açıklama yapılmadı ancak son dakika kararı ile Esra Erol'da tamamen yayından kaldırılabilir. Bu konuda hem ATV’nin hem de ünlü sunucu Esra Erol'un yapılacağı açıklamalar sosyal medya üzerinden yakından takip ediliyor. Aynı zamanda ATV kanalı programı bundan sonra kabul etmese bile Esra Erol başka bir kanalda aynı programı yapmaya devam edebilir.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@