ATV final kararından dönmedi! İzleyiciler tarumar oldu, kampanya başlattı ama karar net, o dizi bitiyor!

ATV final kararları ile bu sezon peş peşe gündeme gelmeye devam ediyor. Yaz sezonunda yepyeni dizilerin başladığı kanaldan reyting rekorları kıran bir dizisi ekrana veda edecek.

Dizi Haberleri 29.06.2021 - 09:08 29.06.2021 - 09:14 Volkan Arık

Yaz dönemi ATV ekranlarında oldukça hareketli başladı. Yeni dizi Baş Belası izleyici karşısına çıkarken Bozkır Arslan'ı Celaleddin dizisi de tüm hızı ile devam ediyor. Dün akşam ATV’de Kalp Yarası isimli yeni dizi ekrana geldi. Yaz sezonunda başka dizilerle de anlaşma yapan ATV kısa süre içerisinde ikimizin Sırrı isimli dizi ile yayına almaya hazırlanıyor. Ancak yaz ayları olmasına rağmen ATV’de her gün dolunca bir dizi için final kararı verildi.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin sezon finali yapması sonrasında ATV’den kış aylarından kalan tek dizi Maraşlı dizisi oldu. Pazartesi Akşamları ATV ekranlarında ekran yolculuğuna başlayan dizi Artık salı akşamları ekrana geliyor Ancak ATV Maraşlı final kararını aldı. Burak Deniz ve Alina Boz'un başrollerini paylaştığı dizinin geniş bir izleyici kitlesi bulunuyor fakat dizi bir türlü reytinglerde istenilen veremiyor. Burak Deniz ise sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada final kararının Kesin olduğunu ve ekrana veda edeceklerini duyurdu.

atv-final-kararindan-donmedi-izleyiciler-tarumar-oldu-kampanya-baslatti-ama-karar-net-o-dizi-bit-3

BAŞROL FİNAL KARARINI AÇIKLADI İZLEYİCİLER İSYANDA

Maraşlı dizisinde başrolde yer alan ünlü oyuncu Burak Deniz karşılaştığı muhabirlerle sohbet ettiği sırada Maraşlı dizisinin 26 bölümde ekrana veda edeceğini söyledi. Son 2 bölümü çektiklerini söyleyen oyuncunun bu açıklaması sonrasında dizinin hayranları sosyal medyayı ayağa kaldırdı. Sosyal medyada “MaraşlıFinalOlamaz” Etiketi ile onlarca yorum yapan kullanıcılar dizinin devam etmesini istediklerini söyledi ancak nafile. Burak Deniz bizzat dizinin finali yapacağını doğruladı ve ATV’den bu kararından geri adım atmıyor.

atv-final-kararindan-donmedi-izleyiciler-tarumar-oldu-kampanya-baslatti-ama-karar-net-o-dizi-bit-4

ALİNA BOZ VE BURAK DENİZ UYUMU ÇOK SEVİLMİŞTİ

Burak Deniz ve Alina Boz'un Maraşlı dizisindeki uyumu izleyiciler tarafından çok Sevilmiş iki oyuncunun da ekranda olması istenmişti. Atv ekranlarında 26. bölüme kadar devam edecek olan dizi Maalesef ki final yaparak ekranlara veda edecek. Her ne kadar hiç kimse bu kararı doğru bulmasa ve kabul etmese de dizinin reytingleri oldukça düşük ilerliyor. Aynı zamanda yeni sezonda salı akşamları Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi yer alıyor ve ATV’nin bu diziyi kaybetmeye niyeti yok.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@