ATV ekranlarında yayın hayatına başlamaya hazırlanan hakim dizisi şimdiden merak konusu oldu. Güçlü oyuncu kadrosu ve yayınlanan tanıtım filmleri ile ilgi çekmeyi Başaran dizinin uyarlama olup olmadığı merak ediliyor. Peki Hakim dizisi uyarlama mı? Hakim dizisi hangi diziden uyarlandı? Hakim dizisi uyarlama konusu ne?

Gözden kaçırmayın

Yasak Elma'dan İlk Ayrılık Haberi! Berk Oktay Diziden Ayrılıyor! Berk Oktay Neden Ayrılıyor? Çağatay Ölecek mi? Yasak Elma'dan İlk Ayrılık Haberi! Berk Oktay Diziden Ayrılıyor! Berk Oktay Neden Ayrılıyor? Çağatay Ölecek mi?

ATV ekranlarında yeni başlayacak olan Hakim dizisi konusu ve uyarlama olup olmadığı ekran başında izleyiciler tarafından merakla Takip ediliyor. Özellikle güçlü oyuncu kadrosu ile anında dikkatleri üzerine çeken yeni dizileri hangi diziden uyarlandığı merak ediliyor. Hakim dizisinin oyuncu kadrosunda Erdal Beşikçioğlu, Yurdaer okur, Uğur Yücel, Ebru Özkan gibi güçlü isimler yer alıyor. Usta oyuncu kadrosunun yanında son yılların en çok parlayan yıldızları arasında olan genç İsimlerde dizinin kadrosunda bulunuyor. Peki Hakim dizisi uyarlama mı? ATV Hakim dizisi hangi diziden uyarlandı? Hakim dizisi uyarlama konusu ne?

Hakim dizisi uyarlama mı, hangi diziden uyarlandı?

ATV’de yayınlanacak olan Hakim dizisi uyarlama dizi olarak biliniyor. Yurtdışında yayınlanan ve tüm dünyada ilgi odağı olan 'Your Honor' Uyarlaması olarak ekrana gelecek olan hakim dizisi limon film imzası ile yayınlanacak. ABD'de yayınlanan Your Honor dizisi, 10 bölüm olarak çekilmişti. Dizi ülkede büyük Yankı uyandırırken Tüm dünyada da izlenme rekorları kırdı. Türkiye'de dizi sürelerinin daha uzun olduğu ve daha uzun süre yayınlandığı göz önünde bulundurulursa Hakim dizisinin ilk etapta uyarlamaya uygun şekilde ilerleyeceği ancak Daha sonrasında senaryonun yeniden yazılacağı tahmin ediliyor.

ATV Hakim dizisi ne zaman başlayacak?

ATV ekranlarının yeni dizisi Hakim yayın tarihi de belli oldu. Hakim dizisi 4 Nisan Pazartesi akşamı ilk bölümüyle ekranlara gelecek. Aynı zamanda dizi bundan sonra pazartesi akşamlarında ATV’de olacak. Ekranların Özlenen yüzlerini de ekrana taşımaya hazırlanan diziye şimdiden ilgi son derece yüksek. Hakim 1. bölüm izleyenler tarafından merakla bekleniyor. Ayrıca uyarlama yapımı olması nedeniyle de sonu çok merak ediliyor.

Hakim dizisi konusu ve oyuncuları

Hakim dizisinde bir hakim suça karışan oğlunu koruyabilmek için yasadışı işlere bulaşıyor. ATV ekranlarında yayınlanacak olan dizinin başrollerinde Erdal Beşikçioğlu, Ebru Özkan, Uğur Yücel, Hasibe Eren ve Yurdaer Okur gibi isimler rol alıyor.