ATV İkimizin Sırrı uyarlama mı? İkimizin Sırrı dizisi hangi diziden uyarlama, gerçek konusu ne?

ATV İkimizin Sırrı uyarlama mı? İkimizin Sırrı dizisi hangi diziden uyarlama? ATV İkimizin Sırrı dizisi konusu ve oyuncu kadrosu haberimizde…

Dizi Haberleri 08.08.2021 - 19:37 08.08.2021 - 19:37 Volkan Arık

ATV’de 8 Ağustos akşamı yayın hayatına başlayan İkimizin Sırrı dizisi ilgi çekmeyi başardı. İlk bölümü ile ekranlara gelen diziyi izleyen izleyicileri İkimizin Sırrı uyarlama mı, hangi diziden uyarlama gibi soruların yanıtını araştırmaya başladı. Aras Aydın ve Leyla Feray'ın başrollerini paylaştığı dizi, dram türünde yaz dizisi olarak ekranlara geliyor. İkimizin Sırrı dizisi konusu ve oyuncu kadrosu ile ilgili detaylar haberimizde…

ATV İkimizin Sırrı uyarlama mı? İkimizin Sırrı hangi diziden uyarlama? ATV ekranlarında yayın hayatına yeni başlayan dizi İkimizin Sırrı konusu ve oyuncu kadrosu ile şimdiden dikkat çekmeyi başardı. Eşini kaybeden ve 7 yaşındaki kızı ile birlikte yalnız bir hayat sürmek zorunda kalan Neva'nın zorlu mücadelesini konu alan dizi ilk bölümü ile izleyiciler tarafından oldukça beğenildi. Son dönemlerde uyarlama dizilerin ekranlarda yoğun bir şekilde yer alıyor olmasından dolayı da birçok izleyici dizinin uyarlama olup olmadığını merak etmeye başladı. Peki ATV İkimizin Sırrı dizisi uyarlama mı? ikimizin sırrı hangi diziden uyarlama?

atv-ikimizin-sirri-uyarlama-mi-ikimizin-sirri-dizisi-hangi-diziden-uyarlama-gercek-konusu-ne-2

İKİMİZİN SIRRI DİZİSİ UYARLAMA MI?

8 Ağustos Pazar akşamından itibaren ATV ekranlarında yayınlanmaya başlayacak olan İkimizin Sırrı dizisi uyarlama dizidir. Güney Kore yapımı Marriage Contract, yani Türkçe adı ile evlilik sözleşmesi isimli diziden uyarlama olarak ekranlara gelen dizi ilk bölümü ile ilgi çekti. Yayınlandığı dönemde izlenme rekorları kıran dizinin Senaryosu Jung Yoo Kyung tarafından kaleme alınırken yönetmen koltuğunda ise Kim Jin-min oturuyordu. Güney Kore dizisinin başrollerini ise Lee Seo Jin ve Uee paylaştı.

atv-ikimizin-sirri-uyarlama-mi-ikimizin-sirri-dizisi-hangi-diziden-uyarlama-gercek-konusu-ne-3

İKİMİZİN SIRRI DİZİSİ KONUSU NE?

Güney Kore'de Marriage Contract Adıyla yayınlanan ve Türkiye'de ikimizin Sırrı ismi ile senaryolaştıran dizinin gerçek konusu merak ediliyor. Hye-Soo'un Ölen eşinin borçları nedeniyle tefecilerin ağzına düşmüştür. Henüz çok küçük olan kızı ile birlikte yeni bir hayat sürmek isteyen genç kadın geçinebilmek için bir restoranda işe başlar. Çalıştığı restoranın sahibi olan Ji-Hoon, annesi için karaciğer donörü bulmaya çalışır. Bunu duyan genç kadın ise bağışçı olmak ister. Fakat bu sırada beynindeki tümörden haberi yoktur. Ji-Hoon genç kadının teklifini kabul eder ve aralarında bir evlilik sözleşmesi yaparlar. Kızını rahat koşullarda büyütmek isteyen kadının bu sözleşmede tek şartı ise tüm borçlarının kapatılmasıdır.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@