Başlamasına sayılı günler kala MAraşlı dizisi hakkındaki araştırmalar süregeliyor. Atv ekranları bu sezon da bizleri izlemeye doyuracak bir dizi ile bizleri ekranları başına kilitlemeye hazırlanıyor.

Başlamasına sayılı günler kala MAraşlı dizisi hakkındaki araştırmalar süregeliyor. Atv ekranları bu sezon da bizleri izlemeye doyuracak bir dizi ile bizleri ekranları başına kilitlemeye hazırlanıyor... Adı Maraşlı... Şu sıralar adından anlaşılacağı gibi Maraşlı bir gencin yaşamını anlatacak olan dizi 11 Ocak Pazartesi akşamı izleyici ile buluşmaya kendini sunmaya hazırlanıyor. Bizim Hikaye dizisinde herkesin beyaz atlı prensi olan Burak Deniz ve adını güzelliği ile duyuran isim Alina Boz.... İki başarılı oyuncu MAraşlı dizisinde bir aşka yelken açıyor. Bitmeyen bir aşkın anlatıdığı MAraşlı dizisine göz atalım istedik.... Geçtiğimiz hafta ilk bölüm fragmanı yayınlanan Maraşlı dizisi konusu, Maraşlı oyuncuları ve MAraşlı nerede çekiliyor gibi soruların yanıtlarını araştırdık.

Maraşlı konusu


Konusuna bakılacak olunursa aslında katı kurallı olan bir genç ve karşısına çıkan bir bayan karşısında imkansız aşkına şahitlik edeceğiz. Özel kuvvetlerde bir asker olan Maraşlı istifası akabinde kuyumcu dükkanı açıp hayatını sakin bir şekilde sürdürmek istemektir. İşte MAraşlı dizisi konusu da burada başlamaktadır. Kızı Zeliş'in vurulduğu gün hayatını adeta değişim noktası olacaktır. Maraşlı artık kızını hayata döndürmek ve eski sağlığına kavuşturmak çabasında iken diğer bir yandan da bunu yapanların da cezasını vermek isteyecektir. Bir yandan da aşk vardır tabi. Açtığı dükkanına bir gün gelen Mahur Türel Maraşlı dizisinin konusu nun başlangıcı olacaktır. Mahur istemeden dahil olduğu olay karşısında yanında Maraşlı yı bulacaktır....

Maraşlı dizisi oyuncuları


Oldukça genç ve yetenekli isimleri bir arada barındıran MAraşlı dizisi oyuncularına göz atacak olusrak, tabi karşımıza ilk olarak çıkan isim Burak Deniz ve Alina boz olacaktır. Maraşlı dizisi oyuncularından diğerleri de

Kerem Atabeyoğlu

Rojda Demirer

Ahmet Varlı

Cemil Büyükdöğerli

Abdül Süsler

Melis İşiten

Cengiz Sezgin

Neslihan Acar

olmaktadır.

Maraşlı dizisi geçmişi... bugünü...


MAraşlı dizisi kadrosu oluşturmak aslında çok da kolay olmamıştı. Sosyal medya da gün gün araştırdığımız MAraşlı dizisi senaryosunu Ethem Özışık'ın Kaleme aldığı yakında ATV ekranlarında yer alacak olan dizi olarak karşımıza çıkarken, Bir fedainin hayatını konu alan Maraşlı dizisi başrolü için öncelikle başrol olarak Kenan imirzalıoğlu'na teklif götürülmüştü... Ve yanına bir de bayan oyuncu içinde Cesur ve güzel dizisinde yer alan Tuba Büyüküstün düşünülmüştü. Bu ismi bir arada MAraşlı dizisinde düşününler ağızları açık kalmıştı. Dev iki oyuncunun ismini yan yana görmek insanları heyecanlandırmıştı. Ağır abi İmirzalıoğlu başrol olarak ne olduysa olmadı. Üstelik Kahramanmaraş'ta bir Fedai canlandırmak Kenan imirzalı olduğu için biçilmiş kaftandı. Fakat Çok geçmeden her ikisini de başrollerde olmayacağı duyuldu . Sonrasında ise başrollüne Kıvanç Tatlıtuğ layık görüldüğü söylenmişti. Bu isimde MAraşlı dizisi oyuncu kadrosunda yer almamıştı. En son olarak Bizim Hikaye de yer alan Burak Deniz'in başrol olacağı söylenmişti.

başrol kim olsun kim olsun dayken, Burak Deniz'in yanına Maraşlı dizisi için kimin seçileceği konusunda yorumlar eski sevgili Büşra Develi ile aynı zamanda yayınlanacak olan dizi ye Düşman çatlatmak için farklı ve güzel bir kız olması da şart oldu. Melisa şenolsun farklı olarak seçildiği duyumları kulağa çalınca izledikçe bu ikilinin tatlı küçük yalancılar dan bir ortaklıkları olduğu ve bir reklamda da beraber oldukları ortaya çıktı.  Aşk 101'den de öncesine gidip Paramparça da aklımızda kalan isim,  Genç ve Güzel oyuncu Alina Boz olduğu açıklandı. Aşk 101 dizisiyle popülerliğini popülerlik katmışken onu yeni projeler de görmemek olmazdı tabii ki de...

Maraşlı dizisi Alina boz ile de çok sevileceği kesin iken, geçtiğimiz hafta yayınlanan fragman da Alina Boz ve Burak Denizi bir aada görmek herkesi mutlu etti.

Ha Maraşlı ha Adanalı diyenler var

Yıllar öncesinde ATV ekranlarında Adanalı adlı dizinin aynı şekli olduğu yorumları sosyal medyada mevcut. dizi Adanalı bir polisin hayatını işliyordu... Bu o dizinin Kahramanmaraş versiyonu oluyor yorumları da sosyal medyayı adeta 2 ye böldü..

Çarpışma dizisinin yanı sıra son zamanlarda adını sıkça duyduğumuz Blue Tv nin Saygı dizisinde yer almış olan Rojda Demirer'in kadroda olacağı bilinirken, Neslihan Acar ve Kerem atabeyli gibi isimler de kadroda olacak

Maraşlı  nerede çekiliyor

Maraşlı dizisi nerede çekiliyor derseniz  çekimlerine Kahramanmaraş'ta başladığı söyleniyor. Maraşlının ilerleyen bölümlerinde ise İstanbul'da alınacağı öğrenildi .