ATV’de Esra Erol ve Müge Anlı depremi! Önce Esra Erol gitti şimdi de fenomen isim Müge Anlı ekrana veda ediyor

Müge Anlı Esra Erol kavga haberleri son dönemlerde sık sık basına yansımıştı. ATV’de iki ünlü isim arasında rekabet başlarken ikisi de peş peşe ayrılık kararı aldı.

Televizyon 28.06.2021 - 20:02 28.06.2021 - 20:03 Volkan Arık

ATV ekranlarının çok sevilen iki ismi Esra Erol ve Müge Anlı kavga haberleri son günlerde magazin gündemini çalkalıyordu. Müge Anlı'nın ATV’den ayrılacağı ve TV8 ekranlarında program yapacağı da konuşulan konular arasındaydı. Ancak hiç kimsenin beklemediği bir şey oldu ve iki isim birden ATV’den ayrılık kararı aldı. Yeni sezonda Hem Esra Erol hem de Müge Anlı artık başka kanallarda olacak. Hatta Müge Anlı'nın şimdiden anlaşmasını yaptığı bile konuşuluyor.

atvde-esra-erol-ve-muge-anli-depremi-once-esra-erol-gitti-simdi-de-fenomen-isim-muge-anli-ekrana-1

Uzun yıllardan beri Atv ekranlarında program yapan Müge Anlı ve Esra Erol Eskiden çok iyi iki dostu ancak son dönemlerde aralarına kara kedi girdi. Özellikle basında çıkan kavga haberleri sonrasında birçok izleyici de arama motorunda Müge Anlı ve Esra Erol küs mü sorusunun yanıtını araştırmaya başladı. Özellikle geçtiğimiz hafta herkes Müge Anlı'nın ATV'den ayrılacağını konuşurken veda eden isim Esra Erol oldu. ATV bir anda Esra Erol'un biletini kesti ve program yayın akışından çıkarıldı. Ancak bununla da kalmadı ATV’de deprem etkisi yaratan kararlar peş peşe alındı. Esra Erol'dan sonra kanaldan Müge Anlı'da gidiyor.

atvde-esra-erol-ve-muge-anli-depremi-once-esra-erol-gitti-simdi-de-fenomen-isim-muge-anli-ekrana-2

ESRA EROL CUMA GÜNÜ EKRANA VEDA ETTİ

Ünlü sunucu Esra Erol'un kendi adını taşıyan Esra Erol'da isimli programı Cuma günü sezon finali yaparak ekranlara veda etti. Esra Erol ve bütün ekip sezon finali sırasında gözyaşlarına boğulurken yeni sezonda programın ekranda olup olmayacağı şimdiden araştırılmaya başlandı. Henüz Esra Erol'un programının yeni sezonuna ilişkin ATV yönetimi tarafından herhangi bir açıklama yapılmadı. Ancak kulislerde dolaşan iddialar Esra Erol'un yeni sezonda başka bir kanalda olacağı yönünde devam ediyor. Ağustos ayında ünlü sunucunun kararının netleşmesi bekleniyor.

atvde-esra-erol-ve-muge-anli-depremi-once-esra-erol-gitti-simdi-de-fenomen-isim-muge-anli-ekrana-3

MÜGE ANLI'DA RESTİ ÇEKTİ ATV'DEN AYRILACAK

Esra Erol Müge Anlı kavgasının diğer bir tarafı olan ve 14 yıldan bu yana ATV kanalında Müge Anlı ile Tatlı Sert programını yapan Müge Anlı'nın da kanal yönetimine resti çektiği iddia ediliyor. Her gün reytinglerde mutlaka ilk içerisine girmeyi başaran Müge Anlı yeni sezon da başka bir kanalla anlaşma yaptı. Henüz Müge Anlı'nın yeni kanalı açıklanmadı ancak yeni sezonda Acun Ilıcalı'nın büyük bir transfere imza attığı ve Müge Anlı'yı kanalına aldığı konuşuluyor. Bu durumda ATV’nin Gündüz kuşağı için nasıl bir yol izleyeceği ise bilinmiyor.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@