ATV'den Bomba Dizi! Baş Belası Oyuncuları ve Konusu!

ARC Yapım imzalı Baş Belası dizisi önümüzdeki günlerde ATV ekranlarında izleyici karşısına çıkmaya hazırlanıyor! İşte Baş Belası dizisi hakkında merak edilenler..

Dizi Haberleri 02.06.2021 - 15:20 02.06.2021 - 15:21 Azra Özdemir

Haziran ayına girilmesi ile beraber yaz dizileri ekranlarda yerini almak için gün saymaya başladı. Bunlardan bir tanesi olan Baş Belası dizisi ATV ekranlarında izleyici karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Dizinin ilk bölüm fragmanı yayınlandı. Fragmanı çok kısa sürede binlerce kişi tarafından izlenerek, sosyal medyada büyük ses getirmeyi başardı.

Yönetmen koltuğunda Murat Onbul’un oturduğu Baş Belası dizisinin senaryosu Orçun Oktar, Özel Çetinel ve Ramazan Demirli kaleme almaktadır. Yapımcılığını ise Fatih Enes Ömeroğlu üstlenmektedir.

Başrollerini İrem Helvacıoğlu ve Seçkin Özdemir’in  paylaştığı Baş Belası dizisinde partnerlerin arasındaki uyumla beraber dizinin oyuncu kadrosu ve konusu da dikkatleri çekerek ilgi odağı olmuştur.

Oyuncu Kadrosu!

İrem Helvacıoğlu, Seçkin Özdemir, Dilara Aksüyek, Bülent Düzgünoğlu, Neşe Baykent, Taner Rumeli, Yılmaz Kunt, Buçe Buse Kahraman, Ali Mert Yavuzcan, Ergül Miray Şahin, Özgür Cem Tuğluk gibi başarılı isimlerin yer almaktadır.

Baş Belası Dizisi Konusu!

Baş Belası dizisi; kendisini ailesine adamış bir kadın olan İpek Gümüşçü’nün hayatını derinden sarsan olaylar sonucu emniyette psikolog olarak çalışmaya başlamasıyla yaşadıklarını konu ediniyor.

İpek’in ( İrem Helvacıoğlu) çocukluğundan beri tutkusu olan polisiye merakı onu cinayet büro baş komiseri Şahin Kara’yla ( Seçkin Özdemir) sık sık karşı karşıya getirecektir. Birbirine zıt bu iki karakterin maceralarla dolu eğlenceli hikayelerini anlatılacak.

Baş Belası'nın İstanbul’da gerçekleştirilen çekimleri tüm hızıyla devam etmektedir. Henüz yayın tarihi ise açıklanmamıştır. Dizi ile ilgili yeni gelişmeler oldukça paylaşacağız..

Gelişmelerden Haberdar Olun

@