ATV ile Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz arasında yaşanan krizde yeni bir gelişme yaşandı! Oktay Kaynarca'nın dizinin final yaptığını açıklaması üzerine henüz ne yapım şirketi ne ATV'den ses çıkmamıştı. İplerin tamamen koptuğu düşünülen olayda yeni gelişmeler yaşandı!

Başrolünde mafya rollerinin artık aranan ismi olan Oktay Kaynarca'nın yer aldığı Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi ile ATV arasında yaşanan krizin perde arkası merak ediliyordu.

Dizinin Hızır Bey'i her ne kadar dizinin yaşanan son olaydan sonra devam etmeyeceğini final yaptığını açıklasada dizinin hayranları hala müjdeli haberi bekliyordu. Dizinin oyuncularının da şu an için yeni bir dizide görülmemesi EDHO hayranlarını sevindirmişti.

Kanal ve EDHO arasında yaşanan kriz için görüşmelerin hala devam ettiği ortaya çıktı!

ATV bu sezon Destan, Kuruluş Osman, Kardeşlerim, Bir Zamanlar Çukurova ve Kalp Yarası dizileri ile sezona devam ediyor. Özellikle EDHO'nun yerine koyduğu Destan dizisiyle iyi bir çıkış yaklayan ATV'nin EDHO için asıl aldığı karar da ortaya çıktı. 

EDHO gibi reytinglerde her gün lider olan dizinin nasıl bu kadar rahat bir şekilde fişinin çekildiği tartışma konusu olmuştu. İkili taraf arasında neler yaşandığına dair detaylar ise hala bilinmiyordu. Hiçbir kulis bilgisi dahi sızmayan konuda yeni gelişmeler yaşandığı söylentileri yayıldı.

Ve Yasak Elma Yeni Kardosu Açıklandı! Kimler Gitti Kimler Geldi? Yeni Hikaye Açıklandı! İntikam Ne Zaman Başlıyor Ve Yasak Elma Yeni Kardosu Açıklandı! Kimler Gitti Kimler Geldi? Yeni Hikaye Açıklandı! İntikam Ne Zaman Başlıyor

Merakla beklenen çok iddialı bir diziye hazırlanan ATV kendisine gelen reyting rekortmeni diziyi bitirdi eleştirilerine yanıt vermeye hazırlanıyor. Arkasına bile bakmadan EDHO'nun üzerini çeken kanal yönetiminin Osman Sınav'ın yeni dizisi Yalnız Kurt dizisin EDHO'nun unutturmasını bekliyor. 

EDHO geri dönecek mi başka kanalda mı devam edecek soruları hala tam anlamıyla ATV tarafından yanıtlanmasa da kanal yönetiminin Osman Sınav'ın yeni dizisi Yalnız Kurt'un yanında Oktay Kaynarca ile görüşmeler yaptığı ve yeni bir dizi planladığı iddia ediliyor. 

Kulislerde konuşulanlara göre EDHO için şu an ATV tarafından geri dönüş mümkün görünmüyor. İplerin tamamen koptuğu EDHO ve ATV arasında bazı söylentilere göre konu hala kapanmadı. Bu nedenle her an her şey olabilir. Dizinin oyuncularının da henüz hiçbir yerde görülmemesi heyecanı katlıyor.