ATV bu sezon hızlı final kararları ile konuşuluyor. Seyirciyi şoke eden bir final kararı daha geldi. Reyting rekortmeni dizinin gözünün yaşına bakmayan ATV fişini çekti. Her Perşembe izlenme rekorları kıran dizi sezon sonunda ekranlara veda ediyor.

ATV’nin final kararı sevildiği İsyan ettirdi! Reyting rekortmeni dizinin gözünün yaşına bakmadı, fişini çekti!

ATV ekranlarında Her perşembe izlenme rekorları kıran Bir Zamanlar Çukurova dizisi yolun sonuna geldi. 2018 yılından bu yana ATV’nin en çok izlenen dizilerinden olan başrollerinde Hilal Altınbilek, İbrahim Çelikkol, Furkan Palalı, Nazan Nazan Kesal, Aras Şenol ve Polen Emre gibi isimlerin yer aldığı Bir zamanlar Çukurova dizisinin final tarihi belli oldu. Her hafta perşembe akşamları yayınlanan dizi Sezon sonunda ekranlara veda edecek. Hala reytinglerde ciddi bir başarı elde eden dizinin final yapacak olması izleyenleri bir hayli üzdü. Hatta birçok izleyici sosyal medya üzerinden ATV’nin bu kararını eleştirdi ve tepki gösterdi.

ATV, bu sezon 4 sezonu ile izleyici karşısına çıkan Fenomen dizi Bir zamanlar Çukurova'nın peşini çekti. Yılmaz Züleyha aşkı ile başlayan ardından Demir Züleyha aşkı ile devam eden bir zamanlar Çukurova bu sezon yine en çok izlenen diziler listesinde yerini koruyordu. Ancak dizide başrolü paylaşan oyuncuların tek tek ayrılması son olarak Saniye ve Gülten’in veda etmesi ile birlikte Bir zamanlar Çukurova dizisine gelen eleştiriler giderek artmaya başlamıştı. Peş peşe felaketlerin yaşandığı dizinin akıbeti Nihayet belli oldu. ATV, Bir Zamanlar Çukurova dizisini yayından kaldırma kararı aldı.

atvnin-final-karari-seyirciyi-isyan-ettirdi-reyting-rekortmeni-dizinin-gozunun-yasina-bakmadi-fi-3

Bir devir kapanıyor

Bir Zamanlar Çukurova bu hafta 127. bölümü ile ekranlara geldi. Son bölümde tüm gerçekler gün yüzüne çıktı. Züleyha, Evlenme kararı aldığı Hakan'la ilgili gerçeği bir gazete sayfasında öğrenirken artık Fikret de her şeyi biliyor. Hakan tamamen köşeye sıkışmış durumda. Züleyha bir yandan evlilik hazırlığı yaparken bir yandan da an evlenmeye karar verdiği kişinin Aslında Hakan Gümüşoğlu olduğunu öğrenerek ortada kaldı. Bir Zamanlar Çukurova dizisinin bir sonraki bölümünde yaşanacaklar merak konusu olurken final kararı geldi.

Yalı Çapkını 46. bölümde neler olacak? Seyran, Ferit’i Suçüstü Yakalıyor! Yalı Çapkını 46. bölümde neler olacak? Seyran, Ferit’i Suçüstü Yakalıyor!

atvnin-final-karari-seyirciyi-isyan-ettirdi-reyting-rekortmeni-dizinin-gozunun-yasina-bakmadi-fi

Sezon sonunda ekrana veda edecek

TIMS&B Prodüksiyon imzası ile ATV ekranlarında 4 sezondan bu yana yayınlanan bir zamanlar Çukurova dizisi bu sezon sonunda ekrana veda edecek. Bir Zamanlar Çukurova'nın 140. bölüm ile ekranlardan ayrılacağı öğrenildi. Ayrıca dizinin son 10 bölümü İstanbul'da çekilecek. Adana Çukurova'da çekilen bölümleri 130. bölümde sona erecek olan dizide, Züleyha Yaman her şeyi arkasında bırakarak çocuklarını alıp İstanbul'a yerleşecek.