ATV ekranlarında izlenme rekorları kıran Müge Anlı ile Tatlı Sert programında yorumculardan olan Profesör Dr. Arif Verimli Geçtiğimiz sezon ayrılmıştı. Arif Verimli sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada Müge Anlı ve Rahmi Özkan ile bir problemi olmadığını söyleyerek Profesör Dr Şevki Sözen işaret etmişti. Aylar sonra sır gibi saklanan gerçek ortaya çıktı. Peki, Arif Verimli Müge Anlı'dan neden ayrıldı? ATV ile Arif Verimli'nin yolları neden ayrıldı?

Türkiye’nin En Popüler Kadını Listesinde Değişiklik! Hande Erçel’i Tahtından Etti… Türkiye’nin En Popüler Kadını Listesinde Değişiklik! Hande Erçel’i Tahtından Etti…

ATV kanalında araştırmacı gazeteci Müge Anlı'nın sunumu ile yayınlanan ve televizyon ekranlarının en çok izlenen programlarından olan Müge Anlı ile Tatlı Sert hız kesmeden devam ediyor ancak 1 eksikle. Geçtiğimiz sezon Profesör Dr. Arif Verimli yorumcu olarak bulunduğu programdan ayrılmıştı. Programdaki yorumları nedeni ile çok sevilen ayrıldığı da birçok izleyici üzen Arif Verimli'nin neden ayrıldığı uzun süre boyunca merak edilmişti. Aylar sonra Arif Verimli Müge Anlı'dan ayrılma sebebi ortaya çıktı. Peki Arif Verimli Müge Anlı'dan neden ayrıldı? Arif Verimli ATV den neden ayrıldı?

Arif Verimli Müge Anlı ve ATV'den neden ayrıldı?

Hafta içi her gün ATV ekranlarında izlenme rekorları kıran Müge Anlı ile Tatlı Sert programı Türkiye'nin gündemini belirlemeye devam ediyor. Ancak Geçtiğimiz sezon Müge Anlı'da yaşanan Ayrılık izleyicileri Bir Hayli üzdü. Müge Anlı ile Tatlı Sert yorumcularından olan Arif Verimli programdan ayrılma kararı aldı. Bunun üzerine izleyiciler bu kararın sebebini araştırmaya başladı. Arif Verimli’yi küstüren olayın detayları ortaya çıktı.

Ayrılığın sebebi belli oldu

Arif Verimli Müge Anlı'dan ayrıldıktan sonra konu hakkında bir açıklama yapmıştı. Programda Müge Anlı'ya da Rahmi Özkan ile bir problemi olmadığını söyleyen Arif Verimli Şevki Sözen ile sorun yaşadığını Bir daha da geri dönmeyi düşünmediğini dile getirmişti. Arif Verimli'nin ayrılma sebebi Müge Anlı ile Tatlı Sert programında kendisine yöneltilen bir soruya Profesör Doktor Şevki Sözen'in cevap vermesi oldu. Arif Verimli bunun üzerine daha sonra yeniden kendine yöneltilen soru üzerine Şevki söylesin diyerek cevap verdi. Reklam arasında stüdyo dan ayrılan Arif Verimli Daha sonra da Programa bir daha çıkmadı.