TV8 de yayınlanan Survivor 26 Şubat 2022 fragmanı yayına girdi. Yeni bölüm fragmanında oldukça ilginç anlar yaşanıyor. Ünlüler takımında yarışan Avatar Atakan ödülü görünce dayanamıyor ve izin almadan ödülü ısırıyor. Peki Survivor Avatar Atakan ceza alacak mı? Survivor 2022 Atakan diskalifiye mi olacak?

TV8 en sevilen yarışması Survivor 2022 bu akşam yeni bölümü ile ekrana gelecek. Survivor 26 Şubat 2022 yeni bölümde ünlüler ve gönüllüler takımı dokunulmazlık oyununda karşı karşıya gelecek. Bildiğiniz üzere Survivor'da artık dokunulmazlık oyunları ödüllü oluyor. Bu akşam da ödüllü dokunulmazlık oyunu oynanacak. Ancak oyun öncesinde oldukça ilginç anlar yaşanıyor.

Disney Teneffüs Zili Recess Nihayet Platforma Yüklendi! Disney Teneffüs Zili Recess Nihayet Platforma Yüklendi!

Avatar Atakan ödülü izinsiz yiyor

Survivor'ın eski şampiyonları arasında yer alan ve bu sezonda Survivor 2022 All Star yarışmasında yarışan Avatar Atakan sunucu Murat oyunu anlattığı sırada izin almadan ödülü yiyor. Müdahale etmeye çalışıyor ancak Atakan’ı durdurmak pek mümkün olmuyor. Görünce dayanamadığını söyleyen Atakan için bir yaptırım söz konusu Olabilir. Çünkü Murat bu konuda aralarında konuşacaklarını ve kendilerinin de başına böyle bir olayını ilk defa geldiğini söylüyor. Yani Avatar Atakan yaptığı bu davranış nedeniyle ceza alacak.

avatar-atakadan-survivorda-buyuk-hata-survivor-2022-atakan-ceza-alacak-mi-2

Survivor 2022 Avatar Atakan diskalifiye olacak mı?

Yeni bölüm tanıtımını gören izleyiciler ise Survivor 2022 Avatar Atakan diskalifiye olacak mı elenecek mi gibi soruların yanıtını araştırmaya başladı. Survivor'da daha önce de yarışmacıların hırsızlık yaptığı bilmiyordu. Ancak hiçbir yarışmacı böyle bir sebepten dolayı yarışmadan diskalifiye edilmedi. Survivor Avatar Atakan'ın da ödül oyunlarından ceza alacağı tahmin ediliyor.