Çıplaklığı ile meşhur genç adam, mahkemeye de çıplak gitti ve çıplaklığıyla ilgili sorun yaşayan tek kişinin polis olduğunu söylerken çok daha ilginç açıklamalarda bulundu.

İspanya'da sokaklarda çıplak dolanmak suçundan defalarca para cezasına çarptırılan ve natürist olduğunu iddia eden Alejandro Colomar, suçlamalara ilişkin gerçekleşen mahkemeye de çıplak katıldı.

Valensiya'da gerçekleşen mahkemeye de çıplak gitmesi ile ayrıca ünlenen 29 yaşındaki Alejandro Colomar, birden fazla kez çırılçıplak halde dolaştığı için 3.000 euro para cezasına çarptırılmıştı ki bu cezalar da tekrarlandı.

10f9ecb4-0971-49ac-9c10-1d8e33fd

Yaptığının yasa dışı olmadığını söyleyen Alejandro Colomar aldığı çok sayıda para cezasına itiraz etmek için de adliyeye çıplak geldi ve Polisin uzun çabaları sonunda Colomar'ı binaya girmeden önce giyinmeye ikna edildi.

Google’da Yepyeni Bir Dönem Başlıyor: Sosyal Medya ile Yarışacak… Google’da Yepyeni Bir Dönem Başlıyor: Sosyal Medya ile Yarışacak…

Mahkemede konuşan Colomar, çıplaklığıyla sorun yaşayan tek kişinin polis olduğunu söylerken evden her çıkışında polislerin kendisini durdurduğunu iddia ederek de şikayetçi oldu.

df578853-c180-40b4-ba48-4d8de080

Bir Amerikan bilişim güvenlik firmasında bilgisayar bilimcisi olarak uzaktan çalışan Coloma kendini bir natürist olarak tanımlayan Colomar, bedensel ve zihinsel anlamda çıplak ve şeffaf bir yaşam güttüğünü açıklarken, yaptığı araştırmaların sonucunda kendisini çıplak dışarı çıkmaktan alıkoyan bir yasa olmadığını da keşfettiğini söyledi.

İlginç olan ise Colomar'ın içinde olduğu durumu haklarının ihlali olarak gördüğünü ve kendisini durdurmak isteyenlere karşı kendini savunmayı planladığını açıklarken, yasadaki bazı belirsizliklerin de buna olanak tanıdığı.

706439733_227514218_1024x576

Zira bazı bölgelerde çıplaklıkla ilgili kurallar netleştirilmemiş durumda ve Colomar'ın avukatı da bunun para cezalarından bazılarının düşürülmesi için kendilerine olanak tanıdığını belirtiyor.