Avukatılık ve İcralık Olanlara Haber Var, Bankalardan 50000 TL Kredi Başvurusu Yapacak!

Avukatılık ve İcralık Olanlara Haber Var, Bankalardan 50.000 TL Kredi Başvurusu Yapacak! Son dakika kredi kampanyası ile hemen sonuç verilecek. Detaylar belli oldu...

Ekonomi 16.09.2021 - 23:13 16.09.2021 - 23:14 Vural Pars

Avukatlık ve icralık olanlara 50.000 TL kredi veren bankalar hangileridir? Avukatlık ve açık takipli borcu olanlara kredi veren bankalar ve bu bankaların kredi başvuru şartlarından bahsedeceğiz.

Daha önceki bankalardan kullandığınız kredi ve kredi kartlarını, eğer düzenli ödemediyseniz banka sizi 90 gün ödeme yapmama durumunuzda icraya verecektir.İcraya düştükten sonra banka kredi başvurusu yapacak olan kişilere olumsuz yanıt verilecektir. Çünkü siz icralık olduğunuz için kara liste müşterisi grubunu giriyorsunuz.

Bankalar kredi alacak olan müşterilere uygun faiz oranlarıyla ve avantajlı seçeneklerle kredi vermesi için kredi skorunun uygun olmasını isteyecektir. Kısacası bankalardaki siciliniz bozuksa kredi alma İşiniz zor olacaktır. Bazı bankalar ise icralık olanlara borçlarını kapatmaları durumunda ihtiyaç kredisi vermektedir. Sizlere yazımızda bu ihtiyaç kredileri hakkında bilgiler vermek istiyoruz.

Avukatlık ve İcralık olan kişiler nasıl Kredi çeker?

Avukatlık ve İcralık olan kişiler kredi alabilmeleri için bankalardaki icralık olan borçlarını kapatmaları gerekiyor. Ayrıca bu her müşteri için de geçerli değildir. Emekli olmanız, devlet memuru olmanız veya Bankaya bir ipotek vermeniz gerekiyor. Çalışan müşteriler için ipoteksiz kredi verilmemektedir. İcralık borçlarınızı kapattıysanız ve emekliyseniz aşağıda vereceğimiz bankalardan hemen kredi başvurusu yapabilirsiniz. 50.000 TL'ye kadar hızlı bir şekilde kredi alabilir 100.000 TL'ye kadar ise Genel Müdürlük onayında Kredi kullanabilirsiniz. Alacağınız ihtiyaç kredilerinde 36 ay vade ve 3 ay erteleme seçenekleri sunulacaktır.

avukatilik-ve-icralik-olanlara-haber-var-bankalardan-50000-tl-kredi-basvurusu-yapacak

Ziraat Bankası icralık olanlara kredi kampanyası başlattı

Ziraat Bankası üzerinden İcralık olan kişiler hızlı ve Anında onay alabilirsiniz. Banka icralık borçlarını kapatan ve özellikle bankanın emekli müşterisi olan kişilere 100 bin liraya kadar ihtiyaç kredisi vermektedir. Kredi başvurusu yaptığınız da eğer kapattığınız borçlar ekranda gözüküyorsa borcu yoktur kağıtlarını verdikten sonra kredinin Genel Müdürlükte değerlendirmesini bekleyeceksiniz. Ziraat Bankası üzerinden verilen bu kredi de emekli haricinde devlet memuru ve çalışan kişilerde kredi alabilirler. Çalışan kişiler bankaya ipotek vermesi gerekiyor. Gayrimenkul ipoteği arsa ipoteği dükkan ipoteği vererek kredi başvurusu yapabilirsiniz. Vereceğiniz İpoteğin ekspertiz değerinin %50 si ne kadar kredi kullanabilirsiniz. Başvurular sadece Ziraat Bankası şubesinden şahsen yapılmaktadır.

Akbank icralık olanlara kredi veriyor mu?

Akbank üzerinden İcralık olan vatandaşlar kredi alabilmeleri için emekli olması gerekiyor. Eğer çalışan veya devlet memuruysanız banka sizlerden ipotek isteyecektir. Şubelere giderek başvuru yapabilir ve 50.000 TL'ye kadar kredi alabilirsiniz. Akbank Ziraat Bankası'na nazaran daha sert onay veren bankalardan birisidir. Emekli maaşınız Akbank üzerinde ise kredi almamanız için bir sebep yoktur. Kredi kullanacak olan kişilerin Ayrıca daha önceki icralık Olan borçları Akbank üzerinden olmaması gerekiyor. Akbank üzerinden kredi borcunuz varsa bu banka size bir daha kredi veremeyecektir. Kredi notunuzu yükseltip daha sonra Akbank üzerinden kredi başvurusu yapabilirsiniz. Alacağınız 50.000 TL kredi de 3 ay erteleme yapabilir ve 36 ay vade ile kredinizi hesabınıza yatırabilirsiniz. Kredi kullandıktan 1 ay sonra banka sizlere isterseniz kredi kartı da verecektir.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@