Avukatlardan Haber Var, Kara Listede Olanlar, Bankalardan İcralık Olanlar Kredi Alacak

Avukatlardan Haber Var, Kara Listede Olanlar, Bankalardan İcralık Olanlar Kredi Alacak. Başvuru yaparak hemen kredi kullanabileceksiniz. Şartlar belli oldu. İşte detaylar...

Ekonomi 12.08.2021 - 18:54 12.08.2021 - 18:55 Vural Pars

Kara Listede Olanlar, Bankalardan İcralık Olanlar Kredi Alacak. İşte sizlere kara listede olan kişilerin nasıl kredi alacakları hakkında bilgiler. Sizlerde eğer bir bankadan dolayı icralık olduysanız, kredi başvurusu yapmak için bazı bankaların şartlarına uygun olmanız gerekiyor. Sizlere kara listede olan kişilerin nasıl kredi alacaklarından bahsedeceğiz.

Bankalardan dolayı bir icralık durumunuz varsa, kredi başvurusu yapacak olan kişilerin, olumsuz sonuç alacaklarını söyleyebiliriz. Çünkü bankalardan dolayı icralık olduysanız, kara liste müşterisi olduğunuz için kredi onayı alamazsınız. Sistemsel olarak bankalar sizlerin yaptığı başvuruyu anında olumsuz olarak yazacaktır. Kredi başvurusu yapan kişiler, bu icralık borçları kapattıkları halde hala kredi alamıyorsa, sizlere vereceğimiz bankalardan bu kredi için başvuru yapabileceksiniz. Kara listede olduğunuz borçlar kapandıysa, hemen kredinizi kullanabileceksiniz. İşte bu bankalar şu şekildedir.

Not: Eğer icralık borçlarınızı kapatmadıysanız, bu borçları kapatacağınız bir kredi kullanamazsınız. Bu sebeple borçlarını kapatan ve özellikle emekli olan kişiler, aşağıdaki bankalardan kredi kullanabileceklerdir.

Ziraat Bankası Kara Listedekilere 100.000 TL kredi veriyor.

Eğer kara liste müşterisi olan bir emekliyseniz, maaşınızı da Ziraat Bankası üzerinden alıyorsanız, kredi başvurusunu Ziraat Bankası üzerinden yapabilirsiniz. Ziraat Bankası üzerinden kredi başvurusu yaptığınızda banka sizlere hemen sonuç verecektir. Banka kara liste borçlarınızı kapattıktan sonra sizlere kredi hakkında bilgiler verir. Emekli maaşınıza göre alacağınız bu kredilerde, uygun faiz oranları ile birlikte, sizlere 36 ay vadeye kadar ve 3 ay ertelemeli kredi verilmektedir. Ziraat Bankası şubelerinden bu kredi için başvuru yapabilirsiniz.

Banka çalışan kişilere de kefil veya ipotek vermeleri durumunda kredi vermektedir. Size en yakın banka şubesine gittiğinizde banka kredi başvurusu yapan müşteriler, ekranlardaki kara liste borçlarını kapattılarsa, borcu yoktur kağıtlarını bankaya vermesi gerekiyor. İpotekli kredilerde 36 ay vadeye kadar ve 3 ay ertelemeli olarak kredi kullanmanız mümkündür.

avukatlardan-haber-var-kara-listede-olanlar-bankalardan-icralik-olanlar-kredi-alacak

Kredi sonucunu genel müdürlük belirleyecek ve bu kişiler kredilerini genel müdürlük onayında alacakları için bir kaç gün kredi sonucunu bekleyebilirler. Aynı kredi başvurusunu konut kredisi veya taşıt kredisi içinde kullanabilirsiniz. Ziraat Bankası ile birlikte ayrıca diğer kamu bankalarınında bu kredileri verdiklerini söyleyebiliriz. Vakıfbank ve Halkbank şubelerine de giderek aynı şartlarda kredi kullanabilirsiniz.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@