Sevgililer gününün gelmesiyle birlikte çeşitli kampanya ve indirimler de başladı. Marketler, markalar ve işletmeler yılın belli dönemlerinde kampanyalar düzenliyor.

Bakan Işıkhan’dan 'Asgari Ücret' Açıklaması: ‘’Enflasyona Ezdirmeyeceğiz’’ Bakan Işıkhan’dan 'Asgari Ücret' Açıklaması: ‘’Enflasyona Ezdirmeyeceğiz’’
Sevgililer gününün gelmesiyle birlikte çeşitli kampanya ve indirimler de başladı. Marketler, markalar ve işletmeler yılın belli dönemlerinde kampanyalar düzenliyor. Marka ve işletmeler düzenledikleri bu kampanyalar ile dönemsel ihtiyaç ve isteklere uygun çeşitli reklamlar yapıyor. Yaptıkları reklamlar ile ellerinde bulunan ürünü veya pazarladıkları fikri, müşterilerine satmayı amaçlıyorlar. Şubat ayı demek, sevgililer günü demektir. Şubat ayına gelmiş ve sevgililer gününe sayılı günler kalmışken vatandaşlar, sevgililer gününe özel kampanya ve indirimleri araştırmaya başladı. 14 Şubat sevgililer gününe sayılı günler kala, marka ve işletmeler de indirim oranlarını arttırmaya başladı. İndirim oranlarını arttırarak müşterileri kendilerine çekmeye ve ürünlerini daha iyi pazarlamaya çalışan işletmeler, müşterilerini memnun etmeyi başarıyor. Market, giyim, aksesuar, ayakkabı ve ev tekstilinden sonra bankalar da kaçırılmayacak kampanyalar düzenlediklerini duyurdular.

Bankaların sevgililer gününe özel pek çok para ve puan kazandıran kampanyaları bulunuyor. Kredi kartınız ile yapacağınız her harcama ve alışverişte, puan kazanabilir ve kazandığınız bu puanları paraya çevirebilirsiniz. Bunun yanında sevgilinize veya eşinize, sevgililer günü hediyesi alırken bir yandan da alışverişiniz sırasında kazandığınız para puanlar ve chip para ile kendinize hediye alabilirsiniz. En çok tercih edilen ve kazandıran kartlardan olan Axess, sevgililer gününe özel kampanyalar düzenlediğini duyurdu. Axess'in sevgililer gününe özel düzenlediği kampanya da müşterileri, harcarken kazanıyor kazandıkça harcıyor. Axess'in sevgililer günü kampanyası, müşterilerine chip para kazandırıyor. Axess 14 Şubat sevgililer günü kampanyası ile 50 TL'ye varan chip para kazanabilirsiniz. Axess chip para kazandıran kampanyalar nelerdir ? Axess chip para kazan. Axess 50 TL chip para kazan.Axess Chip Para Kazandıran Kampanya

Axess'in sevgililer gününe özel olan chip para kazandıran kampanyası 11- 14 Şubat tarihleri arasındaki alışveriş ve harcamalarınızda geçerlidir. Axess ile yapacağınız alışverişlerde 50 TL'ye varan chip para kazanabilirsiniz. Axess kartınız ile kuyumcu, çiçekçi, optik, saat ve restoran tarzı yerlerde yapacağınız alışverişlerinizde chip para kazanabilirsiniz.

Axess 50 TL chip para kazanmak için;

Axess kartınızla 2 defa 200 TL ve üzeri alışveriş yaptığınız zaman 50 TL chip para kazanıyorsunuz.

Axess chip para kazanma kampanyasından yararlanmak için, ilk harcamanızdan önce kartın asıl sahibinin Axess Mobil'e giriş yaparak "Hemen Katıl" butonuna tıklaması gerekmektedir. Asıl kart sahibi, Axess Mobil'e girip hemen katıla tıkladıktan sonra kampanyaya kayıt olması gerekmektedir. Axess Mobil ile katılımda, kampanyanın profil alanındaki "Kampanyalarınız" başlığı altında görünmesi gerekiyor. Kampanya, Axess Mobil kampanyalarınız kısmının altında göründükten sonra kampanyaya katılım sağlayabiliyorsunuz.

Axess kartınız ile yapacağınız harcamaların kampanya kapsamında sayılabilmesi için tek seferde en az harcama tutarı 200 TL ve üzeri olması gerekmektedir.

Yurt dışı alışverişleri kampanya kapsamında değildir. Yurt dışından yapacağınız alışverişlerinizde, Axess chip para kazanmazsınız.

Ayrıca aynı gün aynı iş yerinden yapılan işlemler kampanyaya dahil edilmeyecektir ve bu alışverişinizden chip puan kazanamayacaksınız.