Ayak İşleri Konusu ve Oyuncuları! Gain Ayak İşleri Nereden İzlenir?

Gain yeni dizisi Ayak İşleri tanıtımı ile sosyal medyada damga vurdu! Ancak Gain üyelik ücreti tepki gördü! Peki Gain Ayak İşleri oyuncuları kim? Ayak İşleri konusu ne?

Dizi Haberleri 07.05.2021 - 13:52 07.05.2021 - 13:52 Ece Sahan

Dijital dizi ve film izleme platformları bu sene büyük atağa kalktı. Ardı ardına yeni platformlar açılırken, adeta her gün yeni bir dizi açılanıyor. 

Farklı tarzı ile dikkat çeken ve içerikleri ile adından söz ettiren Gain yine adından söz ettirecek bir yapıma imza attı. Gain Ayak İşleri fragmanı büyük beğeni topladı.

GAİN NE KADAR?

Gain her ne kadar beğenilse de yüksek üyelik ücreti, smart Tv'lere bağlanamaması ve yazılımının sürekli olarak telefondan çıkış yağması nedeniye eleştiri alıyor.

Ayak İşler Oyuncu Kadrosu 

Ayak işleri dizisinin yönetmenliğini Caner Özyurtlu yaparken senaryosunu ise Volkan Öge yazıyor. Ayak İşleri  dizisinin oyuncu kadorsunda Çağlar Çorumlu, Güven Murat Akpınar, Sarp Apak, Sarp Akkaya gibi isimler yer alıyor.

AYAK İŞLERİ KONUSU

İki zıt karakter olan Vedat ve Evren, yanlarında çalıştıkları zengin iş adamının ayak işlerini yapmaktır. Köpek kaçırmak, apartman toplantısına katılmak vb ayak işlerini yaparken Vedat ve Evren'in maceraları seyirci ile buluşacak. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@