Ayça Çağla Altunkaya buna çok kızacak! Şeyma Subaşı'nın Acun Ilıcalı hamlesi pes dedirtti, herkes şaşkın

Ayça Çağla Altunkaya buna çok kızacak! Şeyma Subaşı'nın Acun Ilıcalı hamlesi herkesin ağzını açık bıraktı, bu kadar da olmaz. Şeyma Subaşı öyle bir hamle yaptı ki bu kadarına pes.

Magazin 27.06.2021 - 19:51 27.06.2021 - 19:51 Volkan Arık

Acun Ilıcalı ile boşandıktan sonra sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlarla bütün dikkatleri üzerine çeken sosyal medya fenomeni Şeyma Subaşı mısırlı milyarder sevgilisi ile evleneceğini duyurmuştu. Jet hızı ile evlilik kararı alan ardından hamile olduğunu açıklayan ve son olarak da bebeğini kaybettiğini duyuran Şeyma Subaşı şimdi de ayrılık haberleriyle gündemde. Şeyma Subaşı magazin gündeminden düşmezken ortaya atılan bir iddia ise bu kadarı da olmaz dedirtti. Şeyma Subaşı'nın yaptığı bu hamle aynı zamanda Acun Ilıcalı'nın sevgilisi Ayça Çağla Altunkaya’yı da çok kızdırdı.

Sosyal medya fenomeni Seyma Subaşı bir süredir Mısırlı Milyarder Mohamed Alsaloussi ile aşk yaşıyordu. Her fırsatta sevgisi ile çekilen fotoğraflarını sosyal medyada paylaşan Şeyma Subaşı Geçtiğimiz günlerde ise evlilik teklifi almış ve kısa süre içerisinde düğün yapacaklarını duyurmuştu. Ancak hemen ardından sosyal medya hesabından bir açıklama daha yapan Şeyma Subaşı bebek beklediklerini bu nedenle strese girmemek için düğünü ertelediklerini söylemişti. Fakat Şeyma Subaşı bir gün sonra sosyal medya hesabından yeni bir paylaşım yaparak bebeğini kaybettiğini açıkladı.

ayca-cagla-altunkaya-buna-cok-kizacak-seyma-subasinin-acun-ilicali-hamlesi-pes-dedirtti-herkes-s-2

BÜTÜN FOTOĞRAFLARI SİLDİ

Stres nedeniyle bebeğini kaybettiğini söyleyen Şeyma Subaşı biraz kafa dinlemek istediğini açıklarken Çok geçmeden sevgilisi ile olan bütün fotoğraflarını da sosyal medya hesabından kaldırdı. Mısırlı Milyarder sevgilisinin kendisi için uçak kapattığı haberleri ile de birçok defa gündeme gelen Şeyma Subaşı'nın fotoğrafları kaldırması Ayrılık iddialarını da beraberinde getirdi. Ancak Şeyma Subaşı Bu konuda bir açıklama yapmazken ortaya bambaşka bir iddia atıldı.

ACUN ILICALI'YA GEL BENİ KURTAR DEDİ

İddiaya göre Şeyma Subaşı Mısırlı Milyarder sevgilisi ile ayrıldıktan sonra eski eşi Acun ılıcalı'yı arayarak kendisini Amerika'dan aldırmasını istedi. Kendisine olmasa bile en azından kızları Melisa'yı oradan aldırmak isteyen Şeyma Subaşı'nın eski eşi Acun Ilıcalı da bu duruma kayıtsız kalmadı. Ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı Şeyma Subaşı ve Kızları Melisa için İbiza'da bir ev tuttu. Şeyma Subaşı şu sıralar kızı Melisa ile birlikte Ibiza da tatil yapıyor ve kafa dinliyor.

ayca-cagla-altunkaya-buna-cok-kizacak-seyma-subasinin-acun-ilicali-hamlesi-pes-dedirtti-herkes-s-1

KESİN BİR AYRILIK AÇIKLAMASI YAPMADI

Sevgilisiyle olan bütün fotoğraflarını sosyal medya hesabından kaldıran Şeyma Subaşı Ayrılık konusunda ise henüz kesin Bir açıklamada bulunmadı. Sosyal medyada gündeme gelen iddialara göre Şeyma Subaşı sevgilisinin hakkında çıkan dolandırıcılık iddiaları sonrasında araştırma yaptı ve sevgilisinin dolandırıcı olduğunu anlayınca da ayrılmayı tercih etti.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@