Sıvıyağ fiyatlarında indirim şöleni yaşanıyor. Gıda ürünlerinde fırsatları yakından takip eden vatandaşlar, ayçiçek yağının 5 litresinin 90 TL'den ucuz olmasına sevindi. İşte ayçiçek yağında son dakika gelişmeleri...

5 litre ayçiçek yağı fiyatları düştü. 90 TL'ye bu ürünü bir daha bulamayabilirsiniz. Market resmen duyuru yaptı. İşte sıvıyağ ihtiyacı olan evlere indirim şöleni... 

Alanya Alaaddin Keykubat Üniversitesi Personel Alımı İlanı Duyurdu! Kaç Kişi Alacak? Alanya Alaaddin Keykubat Üniversitesi Personel Alımı İlanı Duyurdu! Kaç Kişi Alacak?

Ayçiçek Yağı 90 TL'ye Düştü!

Migros, mutfağınızın vazgeçilmezi olan ayçiçek yağına indirim getirdi! Yudum markasının 5 litrelik pet şişe ayçiçek yağını şimdi sadece 90 TL'ye alabilirsiniz. Lezzetin anahtarını ekonomik bir fiyata almak isteyenler için harika bir fırsat sunuldu. Migros'un geniş indirim kampanyasıyla, şimdi alışveriş zamanı! Bu özel fiyatla 5 litre ayçiçek yağına sahip olmak isterseniz, online platformdan veya mağaza içerisinden alışverişinizi gerçekleştirebilirsiniz.

aycicekyagiorijinal

5 Litre Ayçiçek Yağı Kaç TL?

Ayçiçek yağı piyasasındaki fiyat artışlarına rağmen, Yudum'un 5 litrelik ayçiçek yağı ürünü, 189,90 TL’lik cazip fiyatıyla alıcıları bekliyor. İndirim peşinde koşanlar, kaliteyi uyguna getiren bu fırsatla stoklarını yeniliyor. Her yemeğin lezzetini artıran ayçiçek yağı için bu kampanya kaçırılmamalı!