8 Mart 2022 güncel Ayçiçek yağı fiyatı ne kadar? 8 Mart 5 litre Ayçiçek yağı fiyatları kaç TL? Marketlerde Ayçiçek yağı ne kadara satılıyor?

Ayçiçek yağı fiyatları 8 Mart 2022 günü de en çok merak edilenler arasında bulunuyor. Rusya ve Ukrayna arasında devam eden Savaş ortamının etkisi ile sosyal medyada birçok hesap spekülasyon yaparak Ayçiçek yağı fiyatlarının artacağını iddia etti. Vatandaşlar yağ alabilmek için marketlere Akın ederken arama motorunda ise 8 Mart 2022 Ayçiçek yağı fiyatları ne kadar sorusunun yanıtı araştırılmaya başlandı. Peki Ayçiçek yağı fiyatları ne kadar, kaç TL? 8 Mart marketlerde Ayçiçek yağı kaç TL?

Ayçiçek yağı fiyatları 8 Mart 2022 günü de vatandaşlar tarafından en çok merak edilen ve araştırılan başlıklar arasında yer alıyor. Rusya Ukrayna Savaşı sonrasında Ukrayna ve Rusya'dan Türkiye'ye Ayçiçek yağı girişi olmayacağı öne sürülmüş ve Ayçiçek yağı fiyatlarının çok artacağı iddia edilmişti. Sosyal medyada gündeme gelen bu iddialar sonrasında vatandaşlar adeta marketlerde izdiham yaratırken Marketlerde Ayçiçek yağı ne kadar sorusunun yanıtı da en çok araştırılanlar arasına girdi. Peki, 8 Mart 2022 güncel Ayçiçek yağı fiyatları ne kadar? 8 Mart marketlerde Ayçiçek yağı kaç TL?

Trabzon Üniversitesi'nde Personel Alımı İlanı Yayımlandı! 11 Kişi Alınacak! Trabzon Üniversitesi'nde Personel Alımı İlanı Yayımlandı! 11 Kişi Alınacak!

aycicek-yagi-fiyatlari-8-mart-2022-marketlerde-aycicek-yagi-ne-kadar-kac-tl-2

8 Mart 2022 Ayçiçek yağı fiyatları ne kadar? 5 litre Ayçiçek yağı kaç TL?

8 Mart 2022 Ayçiçek yağı fiyatları günün en çok araştırılan başlıkları arasında yer alıyor. 5 litre Ayçiçek yağı 250 TL olacak iddiaları sonrasında birçok vatandaş marketlerin yolunu tutmuş ve neredeyse raflarda Ayçiçek yağı kalmamıştı. Sosyal medyada bazı hesaplar tarafından yapılan spekülasyonlar sonrasında vatandaşlar marketlere Akın etse de bu konuda hem tarım ve orman bakanlığı hem de Hazine ve Maliye Bakanlığı önemli açıklamalarda bulundu. Ayçiçek yağı stokları ile ilgili bir sıkıntı olmadığını belirten bakanlıklar Temmuz ayına kadar yetecek olan Ayçiçek yağı stoklarının bulunduğunu söyledi.

Ayçiçek yağı fiyatlarına zam geldi mi?

Sosyal medyada yağ fiyatları üzerinden provokatif paylaşım yapan hesapları hakkında soruşturma başlatıldı. Ayrıca açıklamalara göre Ayçiçek yağına yapılan bir zam söz konusu değil. Yani marketler eski fiyatlardan Ayçiçek yağı satış yapmaya devam ediyor. 5 litre Ayçiçek yağı fiyatları Ortalama olarak 120 130 TL aralığında seyrediyor. Güncel Ayçiçek yağı fiyatları haberimizin devamında...

Güncel Ayçiçek yağı fiyatları 8 Mart 2022

Orkide Ayçiçek Yağı Pet 5 L 139,00 TL

Torku Altın Ekin Ayçiçek Yağı 5 L 139,00 TL

Vera Ayçiçek Yağı Pet 5 L 128,50 TL

Evin Ayçiçek Yağı Pet 5 lt 128,95

Orkide Ayçiçek yağı 1 lt35,44 TL

Kırlangıç Ayçiçek yağı 1 lt 34,55 TL

Zade Ayçiçek yağı1 lt 34,50 TL